Wydawnictwo Otwarte - Kraków

2010-02-17

Wydawnictwo Otwarte - Kraków

 

Informacja ze strony wydawnictwa
    Do księgarni wchodzimy, widząc wywieszkę „otwarte”. W Internecie otwieramy strony, które nas interesują. Przyjaciół przyjmujemy z otwartymi ramionami i cenimy ich, bo możemy się przed nimi otworzyć. Jeśli chcemy powiedzieć coś ważnego, mówimy to otwarcie.
 
    To tylko kilka przykładów z całego bezmiaru pozytywnych skojarzeń związanych ze słowem „otwarte”. Chcemy zostać Waszymi przyjaciółmi i zapraszamy Was do nas – dlatego nasze wydawnictwo nazwaliśmy Wydawnictwem Otwartym. Marzymy, żeby było jak gościnny pokój: otwarta przestrzeń, w której w miłej atmosferze spotykają się gospodarze (redaktorzy) i goście (autorzy i czytelnicy).
 
    Chcemy wydawać tylko takie książki, które niezliczonym rzeszom czytelników sprawią niekłamaną przyjemność i na które czeka się z niecierpliwością. Chcemy wywołać u odbiorców wiele silnych, pozytywnych wzruszeń. Chcemy, drodzy Czytelnicy, żebyście się razem z nami śmiali, bali, złościli, płakali, a przede wszystkim dobrze bawili.
 
    Nie znamy gotowych recept na poczytne książki, ale wiemy, że autorzy mają mnóstwo pomysłów i niejeden z nich zawiera materiał na bestseller godny Carlosa Ruiza Zafóna, Stephena Kinga czy Danielle Steel. Pamiętamy też, że to czytelnicy zawsze wybierają najlepiej!
    Czy nasze gusty się spotkają? Wierzymy, że tak, ale także to jest sprawą otwartą...

 

    Dobry kontakt zainteresuje przyszłych debiutantów i fakt, że wydają kryminały – a te, jak wiemy, lubimy pisać. Odpisują na każdą propozycję, nawet, gdy jest odmowna i – co ważne – czeka się krótko.

 

Adres witryny: www.otwarte.eu

Zobacz także:

Przejdź do: