II Edycja konkursu literackiego "Świat Kobiety"

2011-12-09

    Odważ się i, jak Laureatki I edycji, wyślij do nas swoją powieść! W II edycji, oprócz publikacji książki, wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody! Galanteria skórzana, ekskluzywna bielizna, oryginalne kosmetyki i – oczywiście – nagroda pieniężna czekają być może właśnie na Ciebie!

Patronami konkursu są: ZWS Baron, ESOTIQ & Henderson, Maroko Sklep

Patroni medialni: Radio Merkury, Republika Kobiet (www.repka.pl), Coolturka (www.coolturka.com.pl), Fabrica Librorum (www.portalliteracki.pl), Maddogowo (www.maddogowo.pl), Weryfikatorium (www.weryfikatorium.pl), Portal Pisarski (www.portal-pisarski.pl), Life Style Magazine (www.lifestylemagazine.pl), dla Lejdis (www.dlalejdis.pl), Uroda i zdrowie (www.urodaizdrowie.pl)


O KONKURSIE

    Pomysł na zorganizowanie ogólnopolskiego konkursu literackiego powstał w 2010 roku. Początkowo uznaliśmy, że będzie to wydarzenie jednorazowe, jednak po jego ogłoszeniu spotkaliśmy się z zainteresowaniem, które przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. Informacja o konkursie dotarła do kobiet na całym świecie. Do Wydawnictwa napłynęły setki zgłoszeń zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

    Po zakończeniu pierwszej edycji „ŚWIATA KOBIETY”, wychodząc naprzeciw wielkiemu zainteresowaniu czytelniczek, postanowiliśmy ogłosić II edycję konkursu, który – mamy taką nadzieję – na stałe zagości w świadomości czytelników. Wierzymy, że wielu z Was ma talent pisarski, wyobraźnię i ciekawą historię do opowiedzenia – jednak często, nie wierząc we własne siły, nawet nie myśli o możliwości debiutu. Dlatego dajemy Wam szansę sprawdzenia się.

    Tematyka prac zgłaszanych do II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „ŚWIAT KOBIETY” musi obejmować problemy współczesnej kobiety (niezależnie od środowiska i grupy społecznej, z których się wywodzi). Fabuła powieści powinna być osadzona we współczesnych realiach, dotyczyć życia kobiet: spraw będących ich udziałem w codziennym życiu (miłość, przyjaźń, sukces, praca, macierzyństwo, dom, kulinaria, związki międzyludzkie).
    Formą dopuszczającą Utwór do Konkursu jest powieść.
    Utwory do 30 kwietnia 2011 należy dostarczyć na adres: Wydawnictwo Replika, ul. Szarotkowa 134, 60-175 Poznań w postaci wydruku (interlinia 1,5; czcionka: 12 pkt, margines prawy 4 cm). Prosimy także o dołączenie kopii na nośniku elektronicznym, w stanie identycznym z wydrukiem, koperty z danymi (oznaczonej godłem – tym, które znajdzie się na pracy) oraz umowy uczestnictwa w konkursie.
    Szczegółowy regulamin konkursu oraz wzór umowy dostępne są w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej
www.replika.eu.
Bieżących informacji o konkursie należy szukać na stronie internetowej
www.replika.eu oraz na fanpage'u konkursu: http://www.facebook.com/pages/%C5%9AWIAT-KOBIETY-oczami-Wydawnictwa-Replika/122571621189402.

Zobacz także:

Przejdź do: