Wyniki konkursu na krótką formę literacką „Miniatoricum 2009/I”

Wyniki konkursu na krótką formę literacką „Miniatoricum 2009/I”

 

 

Nagrodę główną za I miejsce w konkursie otrzymuje Don Centauro, za tekst pt. „Domek z Klocków”. Przypominamy, że nagrodą jest Książka „Dom na wyrębach” Stefana Dardy (wyd. II), słownik „Praktyczny słownik poprawnej polszczyzny” wyd. PWN oraz 100 zł!

 

II miejsce w konkursie zajęła miniatura „Łańcuch”, którą popełnił Kornellius. Nagrodą za to osiągnięcie jest „Słownik wyrazów obcych" wyd. Europa, oraz książka „Dom na wyrębach” (wyd. II) z autografem Stefana Dardy!

 

III miejsce na najlepszą miniaturę zajął tekst „Bóg nas wszystkich nienawidzi”, którego autorem jest loco. Nagrodami są: Słownik związków frazeologicznych” wyd. Greg oraz książka „Dom na wyrębach” (wyd. II) z autografem Stefana Dardy

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy wygranej i stworzenie ciekawych tekstów, które przypadły jury i czytelnikom do gustu!

 

Życzymy wam (i sobie także), aby następna edycja, która odbędzie się już za 6 miesięcy, przyciągnęła jeszcze więcej piszących!

 

Dziękuję panu Stefanowi Dardzie za pomoc w organizacji konkursu oraz zespołowi weryfikatorium.pl za wytrwałą i rzetelną pracę nad jego przebiegiem.

 

Jarosław Biliński

 

 

Zobacz także: