Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Dialogatornia - kwalifikacje do warsztatów z pisania dialogów

Anna mówi... Męski optymizm

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
maciekzolnowski
Pisarz osiedlowy
OSTRZEŻENIA: 0

Postautor: maciekzolnowski » ndz 01 kwie 2018, 11:49

Anna ma rację. Mówi, żebym się nigdy nie poddawał, zawsze walczył o swoje, nie nadstawiał drugiego policzka.

Wczoraj z Krągłej Planetty przyleciały kosmitki – intelektualistki o karminowych ustach, dużych, ale nie wyłupiastych oczętach, blond włosach aż po pas, wydatnych piersiach, jędrnych pośladkach, mówiące biegle po rosyjsku (nie wiem, dlaczego akurat po rosyjsku). Stwierdziły, że przybywają w pokoju, że za mir i druzhbu gotowe uprawiać są ze mną miłość.

Już miałem walczyć, a kosmitki z Ziemi przepędzać, gdy wtem (nieoczekiwanie dla samego siebie) me białe gatki zadyndały na sprężystym maszcie.

Poddałem się. I na stronę wroga przeszedłem. W ogóle: przeszliśmy na stronę.

Added in 1 hour 57 minutes 12 seconds:
No tak. Wszyscy się rzucili na tekst pana Romka P., a o moim zapomnieli.

Awatar użytkownika
Lolipop
Kmiotek

Postautor: Lolipop » ndz 01 kwie 2018, 20:37

maciekzolnowski pisze:Source of the postKrągłej Planetty

Jeśli to jest błąd świadomy to przepraszam. Ale ogólnie za dużo t Ci wpadło do słowa. ;)

maciekzolnowski pisze:Source of the post mówiące biegle po rosyjsku (nie wiem, dlaczego akurat po rosyjsku)

Tutaj bym pokombinowała, aby wykluczyć powtórzenie. Może by tak napisać - nie wiem, dlaczego akurat w tym języku, albo wręcz bym zrezygnowała z dopisku.

A tak to tekst w miarę ciekawy. Interesuje mnie gdzie toczy się akcja, skąd się tam wzięli? Czy mówimy o czasie teraźniejszym, czy raczej w przyszłości? Można by zgadywać, ale... Nie jestem autorem, wolę nie gdybać. :D

Awatar użytkownika
maciekzolnowski
Pisarz osiedlowy

Postautor: maciekzolnowski » pn 02 kwie 2018, 10:53

Dzięki Lolipop! :)
Tak, miało być: Planetty (trochę bardziej zabawnie i dźwięcznie). Skąd się tam wzięli i gdzie toczy się akcja? - Cóż, kosmitki przybyły z planety, na której przybywają same wyłącznie kobiety. Ot i już!
Pozdrawiam z Ziemi oczywiście, gdzie toczy się akcja większości z mych opowieści,
;) MZ

Awatar użytkownika
Decand
Kmiotek

Postautor: Decand » sob 21 kwie 2018, 15:58

To ja tak z oddali czasów, już kilkanaście dni po wstawieniu potwierdzę, że tekst jest bardzo ciekawy i ładnie skomponowany jak na taką krótką formułę. Chociaż te nawiasy takie troszku kłujące. Być może znalazłby się na to jakaś ładna, stylistyczna alternatywa?

Wróć do „Archiwum Miniatur”