ObrazekWszystko o Was, kim jesteście, co robicie, ile macie lat." /> Witam - Weryfikatorium.pl

Witam

1
Witam,

Swoje lata już (niestety) mam i coś tam na literackim koncie również, w tym na papierze. Zdaję jednak sobie sprawę, że ani piękny ani młody ani bogaty to już raczej nie będę, a zwłaszcza nie zrobię jakiejś szczególnej kariery literackiej. Jestem, jak to ktoś kiedyś określił, „szerzej znany w dość wąskim kręgu”.

Tutaj szukam możliwości wymiany doświadczeń z innymi autorami i ew. porad. Poza tym, robiąc remanent pośród wszystkich moich niezrealizowanych planów pomyślałem sobie – „Wielkim Pisarzem już nie zostanę to może chociaż wreszcie zapiszę się do Weryfikatorium?”.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
Raist

Witam

2
Cześć. A co masz na koncie? Poezję? Prozę? Jaka tematyka?
Raist pisze: Wielkim Pisarzem już nie zostanę
E, nigdy nic nie wiadomo...
Oczywiście nieunikniona metafora, węgorz lub gwiazda, oczywiście czepianie się obrazu, oczywiście fikcja ergo spokój bibliotek i foteli; cóż chcesz, inaczej nie można zostać maharadżą Dżajpur, ławicą węgorzy, człowiekiem wznoszącym twarz ku przepastnej rudowłosej nocy.
Julio Cortázar: Proza z obserwatorium

Ryju malowany spróbuj nazwać nienazwane - Lech Janerka

Witam

3
Prozę - fantastykę (chyba jak większość osób tutaj);)

"E, nigdy nic nie wiadomo..." - też tak sobie skrycie myślę;) Ale się przed sobą nie przyznaję;)

Witam

4
Raist pisze: to może chociaż wreszcie zapiszę się do Weryfikatorium?”.
Mamy fame! :lol: Witaj, rozgość się. A ja spełniając swój moderatorski obowiązek infromuję: przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj z moderatorem lub adminem, gdyż każde forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu .
„Styl nie może być ozdobą. Za każdym razem, kiedy nachodzi cię ochota na pisanie jakiegoś wyjątkowo skocznego kawałka, zatrzymaj się i obejdź to miejsce szerokim łukiem. Zanim wyślesz to do druku, zamorduj wszystkie swoje kochane zwierzątka.” Arthur Quiller-Couch

FB - profil autorski

Witam

7
Raist pisze: Swoje lata już (niestety) mam
Bez niestety :) To zaleta a nie wada :P
Rozgość się i baw się u nas dobrze :)
Nie jestem w wieku, w którym nieświadomie popełnia się głupstwa.W moim wieku głupstwa popełnia się planowo i z dziką przyjemnością.
Brniesz w mgłę, a pod stopami bagno, uważaj - R.Pawlak 28.02.2018

Witam

8
Romecki pisze: Cześć :)
Co opublikowałeś?
W sumie osiem tekstów w papierowych periodykach, parę kolejnych w sieci, dwie powieści. Wielkiej furory nie zrobiłem;)

Witam

9
Ooo powieści. A jakie?
I dzień dobry :)
gosia

„Szczęście nie polega na tym, że możesz robić, co chcesz, ale na tym, że chcesz tego, co robisz.” (Lew Tołstoj).

Obrazek

Witam

11
noetting pisze: No właśnie - jakie? Nie bądź taki wstydliwy - pochwal się ;) I witaj :D
Oj, tam nie ma się czym chwalić. Dwie powieści ze spektrum szeroko pojętej fantastyki, małe wydawnictwo (alenie self-publishing), niewielki nakład itp. Tytuły można obejrzeć np w linku poniżej:
https://madbooks.pl/laisen-artur

To tyle jeśli chodzi o zachowywanie incognito ;)

Witam

12
O, Genius Creations ;) To jesteś kolegą Universa :)
gosia

„Szczęście nie polega na tym, że możesz robić, co chcesz, ale na tym, że chcesz tego, co robisz.” (Lew Tołstoj).

Obrazek

Witam

13
hmmmm..
W poprzednim, beztroskim wcieleniu autor kilku opowiadań i laureat jednego z konkursów poetyckich.
Czyli jest szansa, ze w kolejnym wcieleniu wrócisz do poezji ? :mrgreen:
Nie jestem w wieku, w którym nieświadomie popełnia się głupstwa.W moim wieku głupstwa popełnia się planowo i z dziką przyjemnością.

Witam

14
Sarah pisze: hmmmm..
W poprzednim, beztroskim wcieleniu autor kilku opowiadań i laureat jednego z konkursów poetyckich.
Czyli jest szansa, ze w kolejnym wcieleniu wrócisz do poezji ? :mrgreen:
Miałem jakieś 20 lat temu krótki półroczny epizod poetycki, zainspirowany nieszczęśliwym zakochaniem :lol: plus taki, że rzeczywiście przeczytałem wtedy trochę dobrej poezji, minus taki że naprodukowałem trochę kiepskiej własnej. Fakt, 3 nagrodę w jednym z konkursów dostałem (zasada jest prosta - obeślesz ich wystarczająco dużo, to w końcu musisz coś dostać, nie ma bata).

Powracać nie zamierzam - ani do pisania poezji ani do nieszczęśliwego zakochania;)

Witam

15
Raist, ależ nie życzę Ci nieszczęśliwej miłości ! :)
Ta szczęśliwa i spełniona, może być również doskonałym pretekstem do skrobnięcia kilku wersów :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tu się przedstawiamy ...”