ObrazekWszystko o Was, kim jesteście, co robicie, ile macie lat." /> Cześć - Weryfikatorium.pl

Cześć

1
Cześć,
Nazywam się Justyna, lat mam 26 i pochodzę ze Szczecina. Na forum przybywam z chęci rozwijania się w zakresie kreatywnego pisania. Jakieś zainteresowania pisarskie miałam od zawsze, ale nigdy zbytnio się temu nie poświęcałam. W gimnazjum i liceum pisywałam dość kiepskie z perspektywy czasu wiersze, jakieś krótkie opowiadania czy miniatury, później na jakiś czas wciągnął mnie świat fanfiction.
Nie myślę o pisarstwie jako pracy, z zawodu jestem mikrobiologiem i odpowiada mi to. Po prostu lubię to i chciałabym się rozwijać.

Cześć

2
Cześć Justyna :)
Rozejrzyj się i rozgość.

G.
"Każdy jest sumą swoich blizn" Matthew Woodring Stover

Always cheat; always win. If you walk away, it was a fair fight. The only unfair fight is the one you lose.

Cześć

3
Hej Justyna,
carnation pisze: fanfiction
Moja żona zaczytuje się na wattpadzie w alternatywnych zakończeniach Harrego Pottera. Niektóre są naprawdę dobre.
Można się nieźle zainspirować :P

carnation pisze: Nie myślę o pisarstwie jako pracy... Po prostu lubię to i chciałabym się rozwijać.
To się nazywa fachowo: pasja. Niestety przywilejem nielicznych jest czerpanie finansowych korzyści z niej.

Powodzenia :)
"W internecie znajdziecie tylko najprawdziwszą i jedyną słuszną oraz absolutną prawdę"
- Albert Einstein :lol:

Cześć

4
Hej :) Jakie fanfiki piszesz?
Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Cześć

9
carnation pisze:Ale teraz już raczej nie pisuję.
Jestem trochę rozczarowany, dawno nie było tu tekstu o seksownych wampirach :)
Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Cześć

10
Aktegev pisze: Cześć, rozgość się :)
Było pytanie, co piszesz, ale może powiesz też, co czytasz?
Z fikcji głównie fantastykę i science-fiction, ale lubię też książki historyczne, czy reportaże.

Cześć

13
Czarna Emma pisze: Cześć!
Książki historyczne, powiadasz... A jaki okres Cię najbardziej interesuje? :)
Głównie starożytność i średniowiecze, szczególnie wczesne. Po późniejsze okresy rzadko sięgam. :)

Cześć

14
Pfff… nie wiesz co tracisz :P
dr Samuel Johnson
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tu się przedstawiamy ...”