komentarze -

1
Albo mi za jednym kliknięciem daje komentarz podwójnie, albo napis że w temacie jest jeszcze jeden komentarz (przed moim - jak rozumiem), ale go tak naprawdę nie ma i gdy chcę coś poprawić w słowie napisanym, kasuje mi całe słowo. Ja tylko tak mam? (tzn. mój komp) czy ktoś też? Bo u mnie to już któryś raz tak jest... :(
Jak wydam, to rzecz będzie dobra . H. Sienkiewicz

komentarze -

3
gebilis pisze: Albo mi za jednym kliknięciem daje komentarz podwójnie, albo napis że w temacie jest jeszcze jeden komentarz (przed moim - jak rozumiem), ale go tak naprawdę nie ma i gdy chcę coś poprawić w słowie napisanym, kasuje mi całe słowo. Ja tylko tak mam? (tzn. mój komp) czy ktoś też? Bo u mnie to już któryś raz tak jest... :(
U mnie podobnie. Tzn jak klikam żeby wysłać, to nic się nie dzieje. Tyle że naprawdę poszło. Wtedy jeśli kliknę znów, to pojawia się informacja, że pojawił się nowy komentarz (ten mój), albo że nie mogę wysyłać postów jeden za drugim.
O ile się nie zapomnę, sprawdzam w drugim okienku, czy dany post, albo prywatna wiadomość, poszły.
Przeglądarka Chrome, Win7 i 10.
„Patrzyłem na Twoje lektury i byłem zdumiony, jaka przepaść dzieli je od Twoich shortów w Zamku i miniatur. Jeśli zechciałbyś przyjąć sugestię, to lepiej idź w kierunku tego, co piszesz, niż tego, co masz na półeczce z ulubionymi nad tapczanem.” L.P. 04.07.2020

- Uśmiecham się :)
- Tak właśnie należy zasypiać. Uśmiechnięte sny wędrują do uśmiechniętych dzieci :)

komentarze -

4
Eldil pisze: U mnie podobnie. Tzn jak klikam żeby wysłać, to nic się nie dzieje. Tyle że naprawdę poszło. Wtedy jeśli kliknę znów, to pojawia się informacja, że pojawił się nowy komentarz (ten mój), albo że nie mogę wysyłać postów jeden za drugim.
Mam to samo.

Added in 32 seconds:
Windows 7, Firefox 61.0.2.
Dark side of the Force

Komnata szaleństwaKiedy rozum śpi, budzą się potworyW stronę źródła wszystkich strachówPani Czterdziestu ŻywiołówWieczny buntownik

komentarze -

6
A widzicie, a trzeba Opera i Win 10 ;)
A tak serio, włączcie console w przeglądarce (F12 Chrome, Ctrl + Shift + I Opera) i sprawdźcie, czy nie pojawi się jakiś błąd - na czerwono.
"Im więcej ćwiczę, tym więcej mam szczęścia"
"Jem kamienie. Mają smak zębów."

komentarze -

8
+ ta witryna jest niedostępna + twoje żądanie nie zostało przetworzone.
Zwykle wtedy cofam - ratuje to wpisany przeze mnie tekst - i wysyłam znowu, wtedy działa. Inne strony tak nie robią.
„Patrzyłem na Twoje lektury i byłem zdumiony, jaka przepaść dzieli je od Twoich shortów w Zamku i miniatur. Jeśli zechciałbyś przyjąć sugestię, to lepiej idź w kierunku tego, co piszesz, niż tego, co masz na półeczce z ulubionymi nad tapczanem.” L.P. 04.07.2020

- Uśmiecham się :)
- Tak właśnie należy zasypiać. Uśmiechnięte sny wędrują do uśmiechniętych dzieci :)

komentarze -

9
gebilis pisze: Failed to load resource: net::ERR_BLOCKED_BY_ADBLOCKER
To w zasadzie wyjaśnia przyczynę. Na forum nie ma reklam, możesz adblocka wyłączyć? I sprawdzić czy się poprawiło?

W operze w ustawieniach, zarządzaj wyjątkami i dodaj adres forum do wyjątków. Choć ja nie mam, a działa normalnie.
"Im więcej ćwiczę, tym więcej mam szczęścia"
"Jem kamienie. Mają smak zębów."

komentarze -

10
Wyjątek zrobiony, a dubel tekstu znowu jest (choć teraz nie pokazał się komentarz o nowym poście) :( = "Hayrik" fragment 2/3 (obyczajówka, post-apo, melodramat, spin-off, wprawka)
Jak wydam, to rzecz będzie dobra . H. Sienkiewicz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy organizacyjne”