DRABBLE NA NIEDZIELĘ NR 5(47)_2015

1
DNN nr 47 czyli schodzimy na psy.
Idziemy łapa za łapą w baśń, zamkniętą klamrą chrztów
i epitafiów. Przodków.

ZAPRASZAMY!

Do pobrania:
TUTAJ

[img]http://werydnn.pl/wp-content/uploads/2015/02/47-300x213.png[/img]

===>>>
Zapraszamy też na profil DNN na Twarzoksiażce :)
===>>>
Ostatnio zmieniony ndz 15 lut 2015, 11:34 przez ithi, łącznie zmieniany 1 raz.
gosia

„Szczęście nie polega na tym, że możesz robić, co chcesz, ale na tym, że chcesz tego, co robisz.” (Lew Tołstoj).

Obrazek

2
Przeciwwaga rządzi!!!
PROPSY.
To mi się podoba.
Jest hart ducha, jest nadzieja i wiara w dobrych ludzi!
Optymistycznie.
Dla mnie pierwsze miejsce :)

3
Świetny numer. Znakomite oba opowiadania. Zróżnicowane miniatury, Bari konsekwentnie drąży obszar kultury, Romek się dorzucił nietuzinkowo. I wyciskacze łez i w ogóle czworonogi są cool.

Inteligencja i liczba talentów Chii mnie przeraża. Tak samo, jak kreatywność Chryzostomy.

Mniam. Solidna przekąska. W następnym wcieleniu powiedziałbym - soczysta, pyszniutka kość ;D .

4
Leszek wie, bo jest mądry. Na dodatek ma rację - świetny numer. O to chodzi, by został w duszy ślad. I zostaje. Dzięki wielkie, zacna Redakcyjko.

5
Leszek mówi: niby nic, machnięcie motylego skrzydła, świat się nie zawala, żadnej tam dojmującej pustki... ale czegoś odrobinę brakuje. Dziś, w niedzielę :-P

6
Leszek Pipka pisze: niby nic, machnięcie motylego skrzydła, świat się nie zawala, żadnej tam dojmującej pustki... ale czegoś odrobinę brakuje. Dziś, w niedzielę
będzie. wróci.
Ja wójt wama to mówię
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt.(Wittgenstein w połowie rozumiany)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drabble na Niedzielę”