16

Latest post of the previous page:

Natasza pisze:Mam nadzieję, że nie zabrzmi to nietaktownie - a mogę zaryzykować propozycję promocji marki "Weryfikatorium" a nie osoby - z całym szacunkiem - Admina?
Z równie wielkim szacunkiem popieram - promujmy Weryfikatorium.
"Natchnienie jest dla amatorów, ten kto na nie bezczynnie czeka, nigdy nic nie stworzy" Chuck Close, fotograf

17
TOPA 2012 była konkursem wewnętrznym i zamkniętym, brały w nim udział osoby zaproszone przez Admina. Promocja Wery była zbędna :) To musiałby być konkurs zorganizowany według zupełnie nowych zasad.
Ja to wszystko biorę z głowy. Czyli z niczego.

20
Zrobiłbym coś, ale jakoś nie mam weny. Batarangi odpadają jako niebezpieczne narzędzia.
Po to upadamy żeby powstać.

Piszesz? Lepiej poszukaj sobie czegoś na skołatane nerwy.

21
Web:

Może małe logo Wery? Do noszenia jako brelok?

Ja coś dorzucę, tylko na razie myślę co.

G.
"Każdy jest sumą swoich blizn" Matthew Woodring Stover

Always cheat; always win. If you walk away, it was a fair fight. The only unfair fight is the one you lose.

22
Spróbuję coś narysować. Skonsultuję sprawę z Avengerem jak coś.
Po to upadamy żeby powstać.

Piszesz? Lepiej poszukaj sobie czegoś na skołatane nerwy.

26
Żeby nie było tylko książek i kasy na książki (ile można czytać?! :P), ze swojej strony dorzucę fajoską karciankę. :)

[ Dodano: Pon 02 Wrz, 2013 ]
Albo niech stracę. Planszówka będzie. Av, możesz poprawić. :)
www.huble.pl - planszówki w klimacie zen!

28
Pochodziłam po mieszkaniu, poszperałam w rzeczach mamy i w końcu postanowiłam:

dorzucam plik tajemniczych fotografii, które własnoręcznie zebrałam podczas skromnych podróży po świecie. Będą też pocztówki i krótkie, praktyczne opisy na odwrocie :-) Nie wiem jeszcze w jakiej ilości, ale wybiorę te nietuzinkowe i na swój sposób oryginalne.

29
Cholera, nie mam pomysłu, a mam jednocześnie nadzieję że nie wyjdę na megalomana.
Ode mnie wersja "Mrugnięcia" napisana piórem na jakimś fajnym papierze, oczywiście z dedykacją dla zwycięzcy.
Nic bardziej osobistego nie mam.
Ale szukam dalej.

Pozdrowienia,

G.
"Każdy jest sumą swoich blizn" Matthew Woodring Stover

Always cheat; always win. If you walk away, it was a fair fight. The only unfair fight is the one you lose.

31
Ode mnie Atlas Świata po niemiecku - wydanie z 1976 roku :)
Nie jest naj­ważniej­sze, byś był lep­szy od in­nych. Naj­ważniej­sze jest, byś był lep­szy od sa­mego siebie z dnia wczorajszego. - Mahatma Gandhi

"tylko grafomani nie mają żadnych wątpliwości odnośnie swojej tfurczości" - Navajero
ODPOWIEDZ

Wróć do „Skarbonka”