Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Piotr Lisiecki

Co nam w duszy (lub nad uchem) gra.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Serena
Pisarz pokoleń
OSTRZEŻENIA: 0

Postautor: Serena » sob 27 lis 2010, 22:34

Ostatni post z poprzedniej strony:

Ja tam nie rozumiem, po co przysyłają takie dzieci do takich programów. Do szkoły, a nie, kur...!^^

Każdego ranka, każdej nocy
Dla męki ktoś na świat przychodzi.
Jedni się rodzą dla radości,
Inni dla nocy i ciemności.

Wieczność kocha dzieła czasu.

– William Blake

Awatar użytkownika
Luka w pamięci
Umysł pisarza

Postautor: Luka w pamięci » sob 27 lis 2010, 22:48

dlatego, że do wszystkich innych programów tego typu trzeba mieć +16 lat bodajże, zresztą myślę że najbardziej sprawiedliwą była druga edycja, gdzie zwycięzca był raczej nietuzinkowy. z pierwszej edycji ci akrobaci już wcześniej byli sławni, dawali występy i to za granicą. ogólnie trudno poddawać krytyce głos publiczności - im się to podoba i już. gdyby wygrał Piotrek, zapewne ktoś by się rzucił, a dlaczego nie Magda??

zresztą, na finale w mam talent może się skończyć. co najwyżej jeszcze jutro w dzień dobry tvn Magda wystąpi, a jakoś o reszcie zwycięzców od dawna nie słyszałam. nie wiem, czy pamiętacie pierwszą edycję Idola - publiczność zdecydowała, że Ala Janosz powinna wygrać. gdzie ona jest teraz? za to teraz mamy Makowieckiego, Flintę, Wydrę. Lisieckiemu przegrana tak naprawdę wiele nie zaszkodzi, bo już jest sławny, byle tylko miał ochotę pociągnąć to dalej.

ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Serena
Pisarz pokoleń

Postautor: Serena » sob 27 lis 2010, 22:51

Oczywiście. Z pewnością pociągnie dalej. Skoro robi to, co kocha, to chyba tak łatwo z tego nie zrezygnuje, prawda?

nie wiem, czy pamiętacie pierwszą edycję Idola - publiczność zdecydowała, że Ala Janosz powinna wygrać. gdzie ona jest teraz?

Ostatni raz oglądałam jej jedyny i dość wieśniacki teledysk x lat temu, ale osobiście wolę nie wiedzieć, co z nią jest. Nie obchodzi mnie to specjalnie.

Każdego ranka, każdej nocy
Dla męki ktoś na świat przychodzi.
Jedni się rodzą dla radości,
Inni dla nocy i ciemności.

Wieczność kocha dzieła czasu.

– William Blake

Awatar użytkownika
Luka w pamięci
Umysł pisarza

Postautor: Luka w pamięci » sob 27 lis 2010, 22:51

tak patrzę i Idol był w 2002 roku... ale ten czas leci...

[ Dodano: Sob 27 Lis, 2010 ]
Serena pisze:Oczywiście. Z pewnością pociągnie dalej. Skoro robi to, co kocha, to chyba tak łatwo z tego nie zrezygnuje, prawda?

nie dopuszczasz myśli, że może być inaczej? :D może chłopak jest skromniutki, ale kto wie, co mu tam odbije, pieńkowska mu nasłodzi w dzień dobry tvn, osiądzie na laurach i tyle z niego będzie.

jeszcze tak w związku z jego urodą, o której była mowa :D dzisiejszego odcinka nie oglądałam, ale półfinał tak i jestem pewna, że tym razem zrobili go podobnie, włosy rozcapirzyli i twarz zasypali pudrem. no nieee... a taki był uroczy z tymi wyraźnymi pieprzykami na policzku :D

ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
noetting
Debiutant
Debiutant
Kontaktowanie:

Postautor: noetting » czw 02 gru 2010, 13:03

Luka w pamięci pisze:nie wiem, czy pamiętacie pierwszą edycję Idola - publiczność zdecydowała, że Ala Janosz powinna wygrać. gdzie ona jest teraz? za to teraz mamy Makowieckiego, Flintę, Wydrę. Lisieckiemu przegrana tak naprawdę wiele nie zaszkodzi, bo już jest sławny, byle tylko miał ochotę pociągnąć to dalej.

Ten przykład dodaje mi otuchy, bo to prawda - Alicja wygrała i co z tego - ślad po niej zaginął.
Ja wtedy kibicowałam Flincie:)
Myślę, że Piotr nie będzie próżnował, weźmie się w garść i wykorzysta dobrą passę, tzn. fakt, że jest rozpoznawalny:)

[ Dodano: Czw 02 Gru, 2010 ]
Luka w pamięci pisze: może chłopak jest skromniutki, ale kto wie, co mu tam odbije, pieńkowska mu nasłodzi w dzień dobry tvn, osiądzie na laurach i tyle z niego będzie.

Oby nie!;p

Luka w pamięci pisze:jeszcze tak w związku z jego urodą, o której była mowa :D dzisiejszego odcinka nie oglądałam, ale półfinał tak i jestem pewna, że tym razem zrobili go podobnie, włosy rozcapirzyli i twarz zasypali pudrem. no nieee... a taki był uroczy z tymi wyraźnymi pieprzykami na policzku :D

Włosy rozcapierzone wyglądają niesamowicie zajefajnie;D więc dobrze, że tak zrobili, ale z tym pudrem to już przesada lekka;p

[ Dodano: Czw 02 Gru, 2010 ]
Generalnie nie ma się co załamywać, mamy 22 piosenki Piotra z YouTube, które można słuchać w kółko każdego pięknego dzionka, co niniejszym czynię;p
Trzymam za niego kciuki i czekam na płytę, choćbym miała czekać w nieskończoność;p

Zacytuję jednego ktosia z facebooka:
a co tam. wszyscy razem! Jolene, Jolene, Jolene Joleeeeeeeeeeeeene.please dont take him just because you can! któż z Nas może tego nie śpiewać w duecie z Piotrem :p

:D

http://zalecka-wojtaszek.pl

Pisanie to czary, woda życia, jak każdy akt twórczy. Woda nic nie kosztuje. Pijcie zatem. Pijcie i nasyćcie pragnienie. - S. King

Wróć do „Muzyka”