Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

System Of A Down

Co nam w duszy (lub nad uchem) gra.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
MartynaSOAD
Szkolny pisarzyna
OSTRZEŻENIA: 0

System Of A Down

Postautor: MartynaSOAD » czw 30 lis 2006, 14:54

To jak nie o pisarstwie to o muzyce:)

Czy są na tym forum jacyś fani tego zespołu?

Obrazek

:D

Awatar użytkownika
Patren
Debiutant
Debiutant

Postautor: Patren » czw 30 lis 2006, 18:35

No może nie jakiś super fan ale dyskę na kompie mam i SOAD bardzo lubię. :D

Roulette, Toxicity, Mr Jack, Atwa, Kill Rock 'N Roll, She's Like Heroin, Chic 'n 'Stu, Fuck the System, Boom!, Psycho, Prison Song...to moja "elita" ulubionych kawałków. ;)

"Życie jest tak dobre, jak dobrym pozwalasz mu być"

Awatar użytkownika
Argath
Zarodek pisarza

Postautor: Argath » wt 19 gru 2006, 12:32

No ja też mam wszystkie utwory. :) Najleprza kapela.

Jesteśmy otoczeni? Wspaniale! Możemy atakować we wszystkich kierunkach!

Awatar użytkownika
Miyamoto Musashi
Pisarz osiedlowy

Postautor: Miyamoto Musashi » wt 19 gru 2006, 19:03

No posłuchać się daaaa... Powiedzmy ;) Troche mam na dysku:D Ale zdeczka wole inne klimaty - Motley Crue, Ac Dc, Behemoth,

Memento mori!

Awatar użytkownika
Eerion
Zarodek pisarza

Postautor: Eerion » ndz 24 gru 2006, 10:48

@Musashi:

hyhyhy :P

@Topic:

Ja tam SOAD całkieml lubie, ale mam lepsze zespoły

Static X, Disturbed i masa innych

Przybyłem, zobaczyłem i mam nadzieję, że zostanę

Awatar użytkownika
MartynaSOAD
Szkolny pisarzyna

Postautor: MartynaSOAD » sob 27 sty 2007, 13:59

Miyamoto Musashi pisze:No posłuchać się daaaa... Powiedzmy ;) Troche mam na dysku:D Ale zdeczka wole inne klimaty - Motley Crue, Ac Dc, Behemoth,

ACDC - klasyka :D

http://www.pro-people.pl.tl bo świat można zmienić...

Awatar użytkownika
Obywatelka AM
Umysł pisarza

Postautor: Obywatelka AM » pn 02 lip 2007, 13:25

Tylko jedną piosenkę SOAD jestem w stanie wysłuchać - "Lonely day". Reszta jest bleee (a całej reszty zmuszona byłam wysłuchiwać przez ostatni rok, kiedy to mieszkałam na stancji z koleżankami słuchającymi tego namolnie)

Głos wokalisty nie przypada mi do gustu, a część piosenek polega na bezmyślnym waleniu w talerze i darciu papy (szczególnie taka jedna, nie wiem, jaki ma tytuł, ale jej nienawidzę :evil:)

Ja oczywiście preferuję ostre klimaty, ale SOAD nie podchodzi mi i już!

Awatar użytkownika
Patren
Debiutant
Debiutant

Postautor: Patren » pn 02 lip 2007, 15:19

A ja z kolei 'Lonely Day' nie cierpię, strasznie mnie mierzi, denne słowa, smętne takie, możnaby powiedzieć, że 'pod publiczkę'.

Przesadzasz, Obywatelko, chociaż wiem, że to kwestia gustu. Tyle, że walenie w talerze choćby nie wiem jak szybkie, głośne napewno nie będzie bezmyślne. ;)

A darcie papy, to już co kto lubi.

Czyżby chodziło Ci o 'Chick'n'stu' ze swoim "What a splendid pie, pizza, pizza pie!"?

A może o 'Vicinity of Obsesinity' z "BananaBananaBananaBananaBananaTERRACOTAPIEBananaBananaBanana!!!"?

Ja osobiście uwielbiam te kawałki, bo są takie... inne. I idealne, kiedy jesteś pełen energii, tudzież masz ochotę coś zniszczyć. ^^

Awatar użytkownika
Obywatelka AM
Umysł pisarza

Postautor: Obywatelka AM » pn 02 lip 2007, 15:46

Ta, to chyba właśnie chodzi o to drugie XD

Przesadzam, a i owszem. Gdyby SOAD grał sobie swoją muzykę gdzieś tam daleko, z dala od moich uszu, nie miałabym nic przeciwko. Ale on wlazł w moje życie za pośrednictwem koleżanek ze stancji (jeszcze nadmienię, że miedzy ich pokojem a moim nie było drzwi tylko zasłona). Zmęczona Agata chcąca spokojnie zasnąć plus dobiegające z pokoju obok wrzaski razy głośność owych wrzasków razy późna godzina równa się nienawiść Agaty do SOAD XD

Awatar użytkownika
winky
Umysł pisarza

Postautor: winky » śr 04 lip 2007, 12:27

Aż tak traumatycznych przeżyć, jak Obywatelka nie mialam, ale tez mi jakoś SOAD nie podchodzą. Może parę utworów na krzyż, których zresztą teraz nie pamiętam, ale ogólnie... niezbyt mi się podobają. :P

Z powarzaniem, łynki i Móza.

Obrazek

לא תקחו אותי - אני חופשי

Awatar użytkownika
Patren
Debiutant
Debiutant

Postautor: Patren » czw 23 sie 2007, 17:36

Apropo SOADu:

Wokalista zawieszonego tymczasowo System Of A Down Serj Tankian ujawnił pierwsze szczegóły dotyczące swojego solowego debiutu.

Album "Elect The Dead" ukaże się 23 października a lista utworów zawartych na nim wygląda następująco:

01. Empty Walls

02. The Unthinking Majority

03. Money

04. Feed Us

05. Saving Us

06. Sky Is Over

07. Baby

08. Honking Antelope

09. Lie Lie Lie

10. Praise the Lord and Pass the Ammunition

11. Beethoven's Cunt

12. Elect the Dead

Mówiąc o swoim albumie wokalista przyznaje, że nie spodziewał się, że nagra rockową płytę, gdy zaczynał nad nią prace. "Pisałem bardziej tradycyjne utwory na pianino i gitarę akustyczną z domieszką niemal operowej klasyki; tymczasem okazało się, że wyszła rockowa płyta. Zabawne co się dzieje, jak dodajesz przesterowane gitary i perkusję. Są utwory polityczne, zabawne, miłosne, utwory o bolesnych doświadczeniach, próżności i środowisku. Zawiera w sobie głęboką melancholię, która przebiega od jednostki do ogółu z promykiem nadziei w jedności ducha."

Tankian wyprodukował "Elect The Dead" sam. On też zagra na większości instrumentów użytych na płycie. Gościnnie zaś na perkusji pojawią się John Dolmayan (SOAD) oraz Brian "Brain" Mantia (Guns N' Roses, Primus).

źródło: www.rumor.pl

A tu link do pierwszego teledysku, który sprawił, że zainteresowałem się projektem:

http://www.rumor.pl/users/video_project ... 1186667429

PS. Swoją drogą, to nie wiedziałem, że SOAD jest zawieszony.

Jednak jego wokal to jest cholernie charakterystyczny. ;)

Awatar użytkownika
Spirit
Kmiotek

Postautor: Spirit » sob 24 lis 2007, 18:29

SOAD, mmm... kocham. Piękny, moim zdaniem, klimat, świetne teksty(większość), i ta muzyka... ahh, genialna. Wokalista ma niepowtarzalny głos. W dyskografii SOADu znajduję zarówno utwory melancholijne, jak i takie, które potrafią poprawić humor, wyrazić emocje, etc...

Pozdrawiam,

S.

Walkę stworzyła przyroda,

nienawiść wynalazł człowiek.

Awatar użytkownika
wiedzmin89
Pisarz osiedlowy

Postautor: wiedzmin89 » pt 30 lis 2007, 09:00

Ja tez uwielbiam SOAD, od nich sie zaczela moja przygoda z metalem, choc teraz slucham praktycznie wszystkiego (procz hh, techno, pop). Szczegolnie lubie druga plyte bo ja pierwsza uslyszalem. Pozniej poznalem sie z wszystkimi a gdy wyszlo hypnotize to bylem.... zahipnotyzowany ale teraz jakos mi przeszlo... ale naprawde non stop jej sluchalem

Tych wszystkich którzy upajają się zgiełkiem mass mediów, kretyńskim uśmiechem reklamy, zaniedbaniem przyrody, brakiem dyskrecji wyniesionym do rzędu cnót, należy nazwac kolaborantami nowoczesności.

Awatar użytkownika
Kukishor
Zarodek pisarza

Postautor: Kukishor » ndz 31 maja 2009, 17:24

świetne teksty(większość)

Według mnie, świetnych tekstów u nich to szukać trzeba ze świeczką. Czasem tylko zdarzą się perełki. Większość nie robi na mnie wrażenia.

Ogółem zespół lubię, czasemi zapuszczę na głośnikach, czy mp3. Zwłaszcza starsze płyty, z "Toxicity" na czele.

Ów bóg, w którym pokładam nadzieję

I ów demon, który karmi mnie gniewem;

Ramię w ramię knują przeciwko mnie,

U podstaw nie różniąc się wcale...

psyhozzy
Szkolny pisarzyna
Kontaktowanie:

Postautor: psyhozzy » pn 01 cze 2009, 02:45

Kapela w moim odczuciu zasłużyła sobie na miano Ikony Kindermetali. Większość dzieciaków zaczyna od SOAD. Ja co prawda przygodę z "cięższymi brzmieniami" zaczynałem jeszcze gorzej bo od Limp Bizkit, ale okres pt. "SOAD w kółko" przeszedłem i przeżarło mi się do tego stopnia, że teraz już nie daje rady.

Are you a runner too? Nobody needs your care?

Wróć do „Muzyka”