Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Charlie Winston! :)

Co nam w duszy (lub nad uchem) gra.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Patren
Debiutant
Debiutant
OSTRZEŻENIA: 0

Charlie Winston! :)

Postautor: Patren » ndz 03 cze 2012, 22:08

Jedna z moich ostatnich muzycznych miłości. Bardzo silnych. Gejem bym dla niego został. Nie no, ale serio: przesympatyczny człowiek o wspaniałym głosie. Kocha życie i potrafi inspirować tą miłością. W tym co robi, jest bardzo autentyczny i bardzo temu oddany. Jego muzyka to dla mnie ten typ muzyki, gdzie głupio jest wyjeżdżać z gatunkami, toteż wyjeżdżać nie będę.

Ktoś zna, ktoś lubi, ktoś szanuje? Ktoś chce poznać, chce polubić, chce zacząć szanować? Proszę Was bardzo:

In Your Hands
Like a Hobo
Rockin' in the Suburbs

Właściwie mógłbym wkleić tutaj całą (całkowicie całą) ostatnią płytę, "Running Still", która jest absolutnym mistrzostwem świata i większość debiutanckiego albumu "Hobo". Ale nie zrobię tak! Jak się komuś spodoba, to sam się tym zajmie. :)

Bardzo gorąco polecam!

"Życie jest tak dobre, jak dobrym pozwalasz mu być"

Awatar użytkownika
Zaqr
Akcelerator
Akcelerator

Postautor: Zaqr » sob 09 cze 2012, 00:27

Włączyłem pierwszy link, drugi, trzeci, kolejną na yt i muszę przyznać, że jego piosenki mają "to coś".
Możliwe, że sekretem jest różnorodność, bo każda ma w sobie zupełnie inny element(przynajmniej z tych kilku, których przesłuchałem).
I chociaż preferuję ciężkie brzmienia, to czuję, że z tym panem zapoznam się dokładniej.
Dzięki za cynk;)
PS. Pierwszy teledysk bardzo kojarzy mi się do pewnego momentu z Pink Floydem;)

Awatar użytkownika
Patren
Debiutant
Debiutant

Postautor: Patren » sob 09 cze 2012, 12:05

O! Nawet nie wiesz, jak mnie to cieszy. ;) To bardzo fajnie, że ktoś docenił. Charlie zasługuje na jak najwięcej uwagi.

Masz rację, w jego twórczości słychać dużo różnorodności i - według mnie - miłości do muzyki. To zajeb**** i rzadkie, kiedy w muzyce słychać tę miłość. :)

Jeśli się w niego wkręcisz, to polecam też obejrzeć, jak nie mogąc spać, wyszedł o 5 rano w miasto grać na ulicach, w metrze i budce z jedzeniem swoje kawałki. Taki współczesny, uśmiechnięty bard. :) O, tutaj jeden link: http://www.youtube.com/watch?v=oZmvP-_CZ1E .

Awatar użytkownika
dorapa
Pisarz
Pisarz

Postautor: dorapa » pt 01 lis 2013, 22:32

"Natchnienie jest dla amatorów, ten kto na nie bezczynnie czeka, nigdy nic nie stworzy" Chuck Close, fotograf

Awatar użytkownika
Patren
Debiutant
Debiutant

Postautor: Patren » śr 27 sie 2014, 14:59

Ano, My life as a duck to cudowny utwór. :) Z niecierpliwością czekam na nową płytę, która przy dobrych wiatrach jeszcze w tym roku!

Wróć do „Muzyka”