Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Wikingowie

Poleć ciekawy film, który oglądałeś. Napisz swoją recenzję.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Sepryot
Legenda pisarstwa
OSTRZEŻENIA: 0
Kontaktowanie:

Wikingowie

Postautor: Sepryot » pn 23 mar 2015, 22:19

Ktoś oprócz mnie się tak jara trzecim sezonem? xD

[center]1 | 2 | 3 | 4 | O poezji[/center]

Awatar użytkownika
Carewna
Pisarz domowy

Postautor: Carewna » pn 23 mar 2015, 22:22

Kogoś oprócz mnie wnerwia kozacka fryzura, skórzane zbroje z sex-shopu, emo-makijaże i dyndające bez ładu i składu strzępki kolczugi tu i ówdzie, gdzie się charakteryzatorowi przyczepiło? Błee. W takich warunkach to ja nie mogę śledzić fabuły. :D

Edycja: A może i rogów na hełmach się doczekamy? :roll:

And the world began when I was born
And the world is mine to win.

Awatar użytkownika
Sepryot
Legenda pisarstwa
Kontaktowanie:

Postautor: Sepryot » wt 24 mar 2015, 09:20

No, jak włączasz serial sygnowany nazwiskiem Hirsta mając nadzieję, że będzie miał coś wspólnego z historią, to gratuluję. ;)

Na stu widzów tylko jeden jest tak opętany manią rekonstrukcyjną, żeby przeszkadzał mu specyficzny postmodernistyczny klimat. 8) Bo to trochę jak iść na "300" żeby obejrzeć film o bitwie pod Termopilami.

Awatar użytkownika
Carewna
Pisarz domowy

Postautor: Carewna » wt 24 mar 2015, 10:13

Oj, tak tylko się czepiam. A na pytanie w pierwszym poście jednak serce każe odpowiedzieć: tak, ja. ;)

Jak się nie możesz doczekać, to w oczekiwaniu przeczytaj sobie "Rudego Orma".

And the world began when I was born

And the world is mine to win.

Awatar użytkownika
E.Horsztyński
Pisarz osiedlowy

Postautor: E.Horsztyński » ndz 29 mar 2015, 16:45

Ja się jaram jak po***any, bo jestem wielkim fanem nordyckiej mitologii i wikinżenia (jest takie słowo? jak nie, to zaklepuję)

A i Floki wcale nie wygląda jak emo :D. Bardzo mu pasują te oczy.

Zauważyłem na forach, że wiele osób wkurzają minki Ragnara, że niby wygląda jak upośledzony czy chory psychicznie, ale ja uwielbiam te jego cwaniackie uśmieszki :D

Zbroje z sex shopu :D? Nie przesadzasz Caryco :D?
Ostatnio zmieniony ndz 29 mar 2015, 16:52 przez E.Horsztyński, łącznie zmieniany 1 raz.

Nie wierzę i nigdy nie uwierzę w żadne utopie, ale za to wierzę we wszelkie możliwe antyutopie.

http://edwardhorsztynski.blog.pl/

https://www.facebook.com/pages/Edward-H ... 81?fref=ts

Awatar użytkownika
Sepryot
Legenda pisarstwa
Kontaktowanie:

Postautor: Sepryot » ndz 29 mar 2015, 18:33

E.Horsztyński pisze:Zauważyłem na forach, że wiele osób wkurzają minki Ragnara, że niby wygląda jak upośledzony czy chory psychicznie, ale ja uwielbiam te jego cwaniackie uśmieszki

Ja tak samo. :D Mimika tego aktora to jest perełka w obsadzie. Strasznie lubię też groźną rubaszność gościa który gra Rollo. 8)

Natomiast ja dla odmiany zauważyłem, że wiele osób jest fanami Athelstana, który mnie doprowadza do szału swoimi gimboteologicznymi dylematami. :v

Awatar użytkownika
anowi
Dusza pisarza

Postautor: anowi » pt 03 kwie 2015, 10:48

Uwielbiam ten serial. Każdy sezon :)

Awatar użytkownika
E.Horsztyński
Pisarz osiedlowy

Postautor: E.Horsztyński » pt 03 kwie 2015, 16:20

Od początku Floki to była moja ulubiona postać, bo na pewno bardziej mogę się utożsamiać z nim, niż z Ragnarem czy pozostałymi bohaterami, ale w 3 sezonie jest jakiś bardziej ciężkostrawny. Stał się bardziej nienawistny i wszystko mu nie pasuje. Chociaż mogę to jeszcze zrozumieć. Tak samo jak to co odjebał w 6 odcinku, choć nie musiało mi się to wcale podobać.

Nie wierzę i nigdy nie uwierzę w żadne utopie, ale za to wierzę we wszelkie możliwe antyutopie.

Awatar użytkownika
Bron
Dusza pisarza

Postautor: Bron » pn 13 kwie 2015, 10:53

Też Floki był moją ulubioną postacią przez pierwsze dwa sezony, w 3 już nie. Athlestana lubiłem w momencie jak mówił, że wierzy w Boga, ale też w Thora, itd. Ogólnie jeden z najlepszych serialów jakie oglądałem.

"Laugh and the world laughs with you, weep and you weep alone." Ella Wheeler Wilcox

Awatar użytkownika
E.Horsztyński
Pisarz osiedlowy

Postautor: E.Horsztyński » wt 14 kwie 2015, 09:48

"Kiedy jest dzień i patrzę na niebo, widzę Ciebie, ale kiedy nadchodzi burza, widzę Thora" - jakoś tak to brzmiało ;).

Heh, ale w siódmym odcinku znowu był ten zajebisty, chichoczący, szalony nawiedzony Floki ^^.

Awatar użytkownika
Bron
Dusza pisarza

Postautor: Bron » wt 14 kwie 2015, 12:37

Mimo że Floki podpadł mi w tym sezonie to wciąż ogromny szacun za jego gre aktorską. On by pasował na Jokera w Batmanie :D. Jeszcze się zdziwiłem jak oglądałem making of jakiegoś odcinka i usłyszałem jak normalnie mówi po angielsku, całkiem inaczej niż jego postać, po prostu mistrz.

"Laugh and the world laughs with you, weep and you weep alone." Ella Wheeler Wilcox

Awatar użytkownika
Symfaxim
Kmiotek
Kontaktowanie:

Postautor: Symfaxim » wt 14 kwie 2015, 15:47

Olaboga! Przegapiłem trzeci sezon ;x Schańbiłem się jako 'serialowiec', pora to nadrobić ;)

Wróć do „Filmy/seriale”