Czy katolik jest lepszym człowiekiem?

92
A czy tu był ogłoszony konkurs?
Opublikowałam wprawkę i tyle. Staram się wyrobić nawyk codziennego pisania. Jest mi to potrzebne do pracy nad własnymi słabościami. Burza pod tym "tekstem" utwierdziła mnie tylko w przekonaniu, że lepiej pisać pamiętnik. :P Nie ukrywam, że przebieg dyskusji stanowi ciekawy materiał. Wiem już, że lepiej nie luzować swoim paluszkom i pewne przemyślenia zostawić tylko dla siebie. Panie Andrzeju, jesteśmy w zbliżonym wieku, ale intelektualnie czuję się wsadzona na niższą półkę. Pewnie nie ma dla mnie usprawiedliwienia, ale tak czuję. To trudny wiek, by zaczynać coś nowego, choć kto wie... Czasami głupi ma szczęście ;)

93
Andrzej Pilipiuk pisze: Jestem zwolennikiem tolerancji - zarazem jestem zdecydowanym przeciwnikiem nadużywania tolerancji...

*

Ok czy mogę jednostronnie ogłosić się zwycięzcą tej dyskusji? ;)
Dokładnie, masz moje poparcie :P
Prawo czy miłosierdzie, mądry wybierze to drugie wypełniając to pierwsze.

94
Zwycięża Andrzej Pilipiuk. <gromkie brawa>
Zwycięża, niezbicie dowodząc, że katolik nie jest lepszym człowiekiem.

<Kurtyna>
:D
Pamiętaj: kiedy ludzie mówią ci, że coś jest źle lub nie działa na nich, prawie zawsze mają rację.Natomiast kiedy mówią ci, co dokładnie nie działa, i radzą, jak to naprawić, prawie zawsze się mylą.
Neil R. Gaiman

96
AndrzejQ pisze: Zwycięża Andrzej Pilipiuk. <gromkie brawa>
Zwycięża, niezbicie dowodząc, że katolik nie jest lepszym człowiekiem.

<Kurtyna>
:D
No bo nie jest. Tylko ateiści i twierdzą, że jest... ( ups.. chyba rozpętam gównoburzę...)
„Ludzie myślą, że ból zależy od siły kopniaka. Ale sekret nie w tym, jak mocno kopniesz, lecz gdzie”. - Neil Gaiman - Nigdziebądź

„Szczęknęły zdejmowane sztaby.
- Mógłbyś je trochę popchnąć? - odezwał się głos. - Wrota Wie¬dzy, Przez Które Nie Mogą Przejść Nie Znający Prawdy, strasznie się zacinają od wilgoci”.
Straż! Straż! - Terry Pratchet

97
jest ale nie jest, albo jest czy nie jest, oto pytanie...lepszy , gorszy, zależy od położenia geograficznego i narodzin, jeśli to Bóg ocenia to co człowiek ma do powiedzenia, klasyka zacytuję, kim jestem, aby oceniać pogan
Prawo czy miłosierdzie, mądry wybierze to drugie wypełniając to pierwsze.

Wróć do „Dziennikarstwo i publicystyka”