Szabraj

Opowiadania ocenione przez Weryfikatorów

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Navajero
Pisarz
Pisarz
OSTRZEŻENIA: 0

Szabraj

Postautor: Navajero » wt 27 gru 2016, 17:56

Ostatni post z poprzedniej strony:

tumi1 pisze:Tam jest chyba największy odzew jeśli chodzi o użytkowników, a jestem ciekaw jak to odbierze ogół.

Kiedy tam nie ma żadnego ogółu, a jedynie towarzystwa wzajemnej adoracji, plus kilka inteligentnych i rzeczywiście uczciwie oceniających osób. Niezależnie od tego czy ów "ogół" pochwali Cię, czy zgani, nie będzie to miało żadnego przełożenia na real, chyba, że przypadkiem. Oni chwalili już takie gnioty, że zęby cierpły przy czytaniu. Za to napisane przez swojaka :) Ale jak tam chcesz, mnoże im się spodobasz. Nb. deficyt aplauzu to choroba wczesnopisarska, z wiekiem przechodzi :P

Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
gebilis
Umysł pisarza

Szabraj

Postautor: gebilis » wt 27 gru 2016, 18:39

tumi, nie poddawaj się. To, że ty w siebie (tzn siłę swego pisarstwa) nie wierzysz, to jedno drugie mobilizacja - dokończenie tekstu, poprawa i rzut na głęboką wodę - ślij do wydawnictw a wtedy sam zobaczysz ileś wart. :)

Added in 47 seconds:
a tekst ciekawy, ciekawy...

Jak wydam, to rzecz będzie dobra . H. Sienkiewicz

Awatar użytkownika
tumi1
Pisarz osiedlowy

Szabraj

Postautor: tumi1 » wt 27 gru 2016, 21:16

Navajero pisze:Source of the post
tumi1 pisze:Tam jest chyba największy odzew jeśli chodzi o użytkowników, a jestem ciekaw jak to odbierze ogół.

Nb. deficyt aplauzu to choroba wczesnopisarska, z wiekiem przechodzi :P

Spokojnie, ledwo co 23 lata skończyłem, daj mi jeszcze trochę czasu i wyleczę się i z tego :P

Bo lubię pisać.

Awatar użytkownika
Navajero
Pisarz
Pisarz

Szabraj

Postautor: Navajero » wt 27 gru 2016, 21:21

Spoko, jak na swój wiek piszesz naprawdę dobrze, jeszcze parę lat i nie będę musiał się wstydzić, że znam tego pana ;)

Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."

dr Samuel Johnson

Wróć do „Zweryfikowane”