NAJLEPSZAMINIATURAMAJA 2020 :arrow: GŁOSUJEMY :text-link:

Czwarta Strona

Tu dowiesz się więcej o wydawnictwach i ich zwyczajach

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Black Wind
Pisarz domowy
OSTRZEŻENIA: 0

Postautor: Black Wind » sob 17 sty 2015, 15:13

Ostatni post z poprzedniej strony:

Cerro, punkt dla Ciebie - nie zgadzam się mniej więcej w połowie :).

Wydaje mi się, że to wszystko zależy w jaki sposób traktuje się "Retrospektywę" :). Jeżeli uległo się złudzeniu, że te trzy części to najlepsze opowiadania w karierze Martina, faktycznie może być ciężko. Ja jednak wiedziałem od początku po co sięgam i zdawałem sobie sprawę, że na początku teksty będą co najwyżej średnie (znacznie gorzej było, kiedy czytałem "Historię Lisey" Kinga i przez pół książki miałem wrażenie, że gdyby nie znane nazwisko na okładce, to tak książka mogłaby się nie pojawić).
Jak dla mnie "Retrospektywa" jest fajnym przeglądem (tak jak pisała Cerro), dzięki któremu można zadecydować, po co sięgnąć dalej, więc czytanie jej na początku nie jest takie głupie, no chyba, że ktoś łatwo się zniechęca :).

Awatar użytkownika
Andrzej Pilipiuk
Pisarz
Pisarz
OSTRZEŻENIA: 2

Postautor: Andrzej Pilipiuk » pt 30 sty 2015, 18:29

Immo pisze:Nie odrzucają fantastyki na wstępie, jest nadzieja dla wielu z nas i można nawet obok kultowego dla wielu Martina wylądować :wink:
Całkiem ładnie wydają :)

Hmmm... Powiedzmy tak: Jesli zaczną konsekwentnie wydawać fantastykę to jest szansa.
Gorzej jak sami nie wiedzą co planują wydawać.

Wierzę w specjalizację.

Awatar użytkownika
Opar
Pisarz domowy
OSTRZEŻENIA: 0

Czwarta Strona

Postautor: Opar » pn 04 lis 2019, 23:00

Hm, pozwolę sobie odświeżyć wątek, bo od ostatniego postu minęło niemal pół dekady, a Czwarta Strona zdążyła od tego czasu sporo na rynku podziałać, choćby wydając (nie)sławnego R. Mroza.

W internecie znalazłem bardzo różne opinie na temat tego wydawnictwa. Jeśli chodzi o to, co samemu można zaobserwować, to z jednej strony ich książki są ładne wizualnie, mają chyba niezłą promocję, no i wydają debiutantów. Natomiast po przejrzeniu kilku tytułów trudno równie dobrze wyrazić się o redakcji.

Czy ktoś ma może jakieś aktualne informacje a propos wydawnictwa? Czy warto słać, a w razie uśmiechu szczęścia, wiązać się z nimi?

Wróć do „Wydawnictwa”