Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Historia motoryzacji

Lubisz czytać książki? Podziel się wrażeniami!

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
brat_ruina
Legenda pisarstwa
OSTRZEŻENIA: 1

Postautor: brat_ruina » pn 19 sty 2015, 17:52

Ostatni post z poprzedniej strony:

Immo pisze:Znam, uczęszczam (tzn rok temu się nie udało :( )!
Żałuj bo była odsłona nowego Indiana

[ Dodano: Pon 19 Sty, 2015 ]
Immo pisze:jedna z półek mojego wspierającego biurko Expedita zajęta jest przez 49 Hot Wheelsów z muscle carami, lowriderami i gasserami, kolejnych sześć stoi pod monitorem, w pracy dalsze trzy :)

Masz jeszcze tory z wyrzutniami, czy samymi modelami się zabawiasz?;)

Awatar użytkownika
Immo
Dusza pisarza
OSTRZEŻENIA: 0
Kontaktowanie:

Postautor: Immo » pn 19 sty 2015, 21:15

pan_ruina pisze:
Immo pisze:Znam, uczęszczam (tzn rok temu się nie udało :( )!

Żałuj bo była odsłona nowego Indiana

Widziałem w gazecie, kupujemy kolejne numery "Chopper Magazin", pokazali tam i szczena mi poleciała.
Swoją drogą, czasopismo "Car & Bike Driver", tanie i przaśne, jest mimo wszystko całkiem fajne. Większość miejsca poświęcają amerykańskim klasykom, zdjęcia są niezłe, sporo historii i pasji.

pan_ruina pisze:
Immo pisze:jedna z półek mojego wspierającego biurko Expedita zajęta jest przez 49 Hot Wheelsów z muscle carami, lowriderami i gasserami, kolejnych sześć stoi pod monitorem, w pracy dalsze trzy :)

Masz jeszcze tory z wyrzutniami, czy samymi modelami się zabawiasz?;)

Mam same modele. "Zabawiasz"? Za kogo mnie masz...?
No, dobra, czasem jeżdżę niektórymi po biurku naśladując dźwięk V8 z superchargerem :D

"Och, jak zawiłą sieć ci tkają, którzy nowe słowo stworzyć się starają!"
J.R.R Tolkien
-
"Gdy stałem się mężczyzną, porzuciłem rzeczy dziecinne, takie jak strach przed dziecinnością i chęć bycia bardzo dorosłym."
C.S. Lewis

Awatar użytkownika
brat_ruina
Legenda pisarstwa
OSTRZEŻENIA: 1

Postautor: brat_ruina » wt 20 sty 2015, 16:25

No, dobra, czasem jeżdżę niektórymi po biurku naśladując dźwięk V8 z superchargerem :D

V8 w Boss Hossie, wsadzić silnik od corvetty na dwa koła, to takie pomysły tylko za oceanem. Na etacie stoi w muzeum Volkswagena w Wolfsburgu. Na zlotach pojawiają się niezwykle rzadko, ale jak już jest na żywo... dzicz psze pana - dzicz :D

Wróć do „Czytelnia”