Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Audiobooki

Lubisz czytać książki? Podziel się wrażeniami!

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Erythrocebus
Umysł pisarza
OSTRZEŻENIA: 0

Audiobooki

Postautor: Erythrocebus » pt 10 maja 2013, 19:23

To teraz ja.

Do audiobukofilów!
Czy ma ktoś do polecenia jakiegoś audiobooka? Najlepiej, żeby był na gandalf.com.pl.
Przede wszystkim dobra książka, ale i wysokiej jakości interpretacja lektora również nie bez znaczenia.

ktokolwiek ma jakąś sugestię?

www.huble.pl - planszówki w klimacie zen!

Awatar użytkownika
Faraon
Imperator
Imperator
Kontaktowanie:

Postautor: Faraon » śr 04 lut 2015, 13:53

Wczoraj przesłuchałem "Rewolucja.exe" Dukaja. Bardzo fajnie zrobione, sama treść ciekawa, długość nagrania w sam raz na jeden spacer i do tego audiobook prawie za darmo (był w CD-Action jakieś 2 lata temu, a teraz jest za 1zł w sieci). Polecam. :)

Awatar użytkownika
Anakolut
Pisarz domowy

Postautor: Anakolut » śr 04 lut 2015, 20:17

Ja wybieram audiobooki ze względu na lektorów - uwielbiam słuchać Rozenka (dla wielu Rozenek na zawsze będzie Geraltem z Rivii, dla mnie do końca pozostanie Vuko Drakkainenem), Łukomskiego i Banaszyka (większość tytułów Marcina Ciszewskiego) ale też czasem Krzysztofa Gosztyłę (np. świetna interpretacja Diuny) i Piotra Fronczewskiego (dzięki niemu "przeczytałem" całego Harrego Pottera :P). Unikam jak ognia kobiet lektorów, bo zazwyczaj są drewniane (chociaż przebrnąłem przez Achaję w audiobooku i nawet nie słuchało się najgorzej :) )

Awatar użytkownika
DrVenkman
Pisarz domowy

Postautor: DrVenkman » śr 04 lut 2015, 21:29

Najlepsze audiobooki jakie w życiu słyszałem to te w interpretacji aktorki wszech czasów - Anny Polony. Coś niebywałego.

Szczerze polecam Sklepy Cynamonowe, jeśli są gdzieś jeszcze do dostania, przepiękne czteropłytowe (plus piąta płyta z mp3) wydanie z reprodukcjami grafik Schulza. Prawdziwe dzieło sztuki.

Awatar użytkownika
Jim Skalniak
Pisarz osiedlowy

Postautor: Jim Skalniak » śr 04 lut 2015, 22:20

Dla mnie najlepsze audioksiążki to stare taśmy z Polskiego Związku Niewidomych czytane przez pana Ksawerego Jasieńskiego.

"Naucz się, że można coś innego roznosić niż kiłę. Można roznieść światło, tak?"
Robert Brylewski

Awatar użytkownika
badz
Pisarz domowy

Postautor: badz » wt 10 lut 2015, 23:51

Półliterek taniego whiskacza plus audiobook "Kobiet" Bukowskiego to całkiem niezły miks, nawet podczas czytania masz wrażenie jakby ćma barowa opowiadała ci historię swojego życia, a audibook to wrażenie jeszcze potęguje.

Bukowskiego "Kobiety"

ludzie cywilizują się nagminnie, a ja wciąż jestem dziki.

Wróć do „Czytelnia”