Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Imprimitura

Wszelakie konwenty, portale, fora, blogi naszych forumowiczów.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Sepryot
Legenda pisarstwa
OSTRZEŻENIA: 0
Kontaktowanie:

Postautor: Sepryot » ndz 28 lut 2016, 19:18

Ostatni post z poprzedniej strony:

Może to być o tyle kłopotliwe, że nie napisałem na tym blogu nic od maja i raczej już nie zamierzam. xD

A co do drugiej części wypowiedzi, odsyłam do "Notes on camp" Susan Sontag.

[center]1 | 2 | 3 | 4 | O poezji[/center]

Awatar użytkownika
Smoke
Pisarz pokoleń

Postautor: Smoke » ndz 28 lut 2016, 20:22

o, przeoczyłem ten temat, ale nie bloga - jest git, miałem ostatnio nawet przedstawić gdzieś swoje zdanie odrębne (czy raczej jedną z tych millionów historii) w "Spowiedzi"

tak na szybko- oto do dworu przychodzi spowiednik, dostanie za to dwie monety i indyczkę, ale mniejsza z tym, nie tyle widzę tu kontrast piękna i brzydoty, co mądrości i głupoty (mądrości religijnej i życiowej, głupoty zaś wynikającej z naiwności i próżności); ona opowiada mu historię, a on załamuje znające trud życia ręce, myśląc o jej podwójnym zagubieniu: córko, co ty wyprawiasz, na co ty liczysz, i żeby to choć był ktoś wartościowy, a to taki zwykły Starski,

ona; splecione alabastrowe dłonie mówią: mogie mogie mogie?, a wzrok: przecież nie wszedł cały, trochę pettingu chyba mogie? poza tym kocham go i on mnie też (aż podczas spowiedzi musi powstrzymywać się przed wkradającym się na usta uśmiechem)

xiądz wie więc, że ta Łęcka jest podwójnie przegrana, przy czym zupełnie nie zdaje sobie z tego sprawy, licząc na uświęcenie jej "miłości"

narzucony na plecy płaszcz mówi, że pastor zaraz wyruszy w dalszą drogę do jakiegoś farmera, jej suknia zaś tylko lekko woaluje niecierpliwe uda

on niejedną taką historię już widział, ona wierzy w wyjątkowość swojej - nie dogadają się

wstaw coś jeszcze; jestem ciekaw co wyciśniesz z tankszteli Hoppera :cool:

Awatar użytkownika
Miseracordia
Pisarz domowy

Postautor: Miseracordia » czw 03 mar 2016, 10:20

Sepryot pisze:Może to być o tyle kłopotliwe, że nie napisałem na tym blogu nic od maja i raczej już nie zamierzam. xD

Ej, nie
Ukulturalniaj dalej. xD
Więc może jednak... ;>

Das Ewig-Weibliche zieht uns hinan.

Wróć do „Zaprzyjaźnione strony”