KONTENT

Wszelakie konwenty, portale, fora, blogi naszych forumowiczów.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Sepryot
Legenda pisarstwa
OSTRZEŻENIA: 0
Kontaktowanie:

KONTENT

Postautor: Sepryot » śr 07 mar 2018, 13:07

Lubię robić sobie reklamę na forach na których mnie nie ma od stu lat, więc przyszedłem zrobić sobie reklamę na Weryfikatorium!

Otóż, razem z grupą przyjaciół stąd i zowąd skręciliśmy jakiś rok temu kwartalnik krytycznoliteracki. Jego cechą szczególną jest to, że każdy tekst opatrzony jest komentarzem krytycznym. Profil ma głównie poetycki, ale dobrą prozą też nie gardzimy. Publikowali u nas, jak dotąd, Słomczyński, Bąk, Dehnel, Lebda, Kaczanowski, Mateusz, Jabłońska, Wolny-Hamkało, Małochleb, Gawin, Oparek, Lech i w ogóle cała horda ludu piszącego miast i wsi.

Tutaj -> klik znajdziecie stronę internetową, dosyć pustawą, ale aktualną, a tutaj -> klik profil na fejsie ze wszystkimi aktualnostkami.

Wpadajcie i czytajcie, bo wszystko jest za darmo w necie!

PS. Skłamałbym, gdybym powiedział, że doświadczenia z Weryformatu wiele mi nie dały. :D

Awatar użytkownika
Leszek Pipka
Akcelerator
Akcelerator
OSTRZEŻENIA: 0

KONTENT

Postautor: Leszek Pipka » czw 08 mar 2018, 00:38

O. Sep. Żyje. Naaajs! Może się popaczy, jak się trochę nagnie czasoprzestrzeń, żeby wyczymała. Na pierwszy rzut oka widać, że nowocześnie i hipstersko :mrgreen:
I w ogóle się cieszę :-)

Wróć do „Zaprzyjaźnione strony”