ObrazekRym i uśmiechnięte słońce." /> Na drodze – taki sobie żarcik - Weryfikatorium.pl

Na drodze – taki sobie żarcik

1
Na drodze
----------------------------------------------------------------
Pewne jabłko pożytecznym być chciało
gdy piękne i dojrzałe
w sadzie wisiało.
Tak sobie myślało …
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
W końcu na asfaltowej drodze wylądowało
I jakieś auto,
je
rozjechało
Wtedy już nic nie myślało

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z okazji sezonu ogórkowego, pozwolę sobie wrzucić tu parę tworków, watpliwej zresztą jakości, z mojego starego sztambucha
Dream dancer

„Od momentu, kiedy wziąłem twoją książkę do ręki, do momentu, kiedy ją odłożyłem, tarzałem się ze śmiechu. Zamierzam ją kiedyś przeczytać."
Groucho Marx,
"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej tam Prosiaczka nie było."

3
Noo, nigdy nie miały :)
Taka sobie zabawa z tekstem (miało być do prozy poetyckiej, ale mi wyrzucono :twisted: :D )
Dzięki, że zajrzałaś ;)
Dream dancer

„Od momentu, kiedy wziąłem twoją książkę do ręki, do momentu, kiedy ją odłożyłem, tarzałem się ze śmiechu. Zamierzam ją kiedyś przeczytać."
Groucho Marx,
"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej tam Prosiaczka nie było."

5
Dzięki. To piękne i pasuje.
Szkoda tylko, że nie o to mi chodziło.
Dream dancer

Groucho Marx,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poezja rymowana”