Coś dla debiutantów :) Konkurs!

Ogłoszenia o aktualnych konkursach literacko-poetyckich.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Romecki
Pisarz
Pisarz
OSTRZEŻENIA: 0
Kontaktowanie:

Postautor: Romecki » czw 15 lut 2018, 12:05

Ostatni post z poprzedniej strony:

Przede wszystkim bzdura, że to tylko akcja promocyjna. Przyzwyczajcie się do myśli, że Biedronka staje się coraz bardziej normalnym sprzedawcą książek. I co z tego, że wybranych? Jak zaczynała się sprzedaż książek w supermarketach? A Matras na początku był hurtownią i miał okrągłe zero księgarń :)
I tak - dzieci czytają. Na swój sposób. Dlaczego mają czytać na sposób dorosłych, skoro nimi nie są? :)

"Hehe bez przesady. Nie wydaje mi się by komukolwiek z tego portalu udało się wydać książkę, i to jeszcze taką żeby była w sklepach." by Tomek Bordo
"Weryfikatorium to arena nie ma litości nie ma uuu nie ma" by brat_ruina;
Miłek z Czarnego Lasu http://tvsfa.com/index.php/milek-z-czarnego-lasu/ FB: https://www.facebook.com/romek.pawlak

Awatar użytkownika
Bartłomiejk
Szkolny pisarzyna
Kontaktowanie:

Postautor: Bartłomiejk » czw 15 lut 2018, 12:09

Romku,

Jeżeli kogoś można nazwać w tej kwestii ekspertem, to Ciebie.

Co dzieci teraz czytają? Kiedy googluję widzę tytuły, których (w większości) nie dałbym swoim wyimaginowanym dzieciom. :D

Awatar użytkownika
Navajero
Pisarz
Pisarz

Postautor: Navajero » czw 15 lut 2018, 12:09

Niech mi ktoś mądry wytłumaczy, czy w tym konkursie mogą brać udział tylko debiutanci ( tzn. osoby które nigdy nie publikowały książek z numerem ISBN, także w formie samizdatu), czy jednak wszyscy? Bo mam wątpliwości, gdyż regulamin jest mocno mętny w tej kwestii. I nie, nie mam zamiaru startować :P

Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Bartłomiejk
Szkolny pisarzyna
Kontaktowanie:

Postautor: Bartłomiejk » czw 15 lut 2018, 12:12

Po przeczytaniu regulaminu nie odniosłem wrażenia, że jest to zamknięte dla osób już wydanych. Z tego co rozumiem prace nadesłane nie mogły być publikowane wcześniej.

Awatar użytkownika
Romecki
Pisarz
Pisarz
Kontaktowanie:

Postautor: Romecki » czw 15 lut 2018, 12:13

Bartłomiejk pisze:Source of the post Romku,

Co dzieci teraz czytają? Kiedy googluję widzę tytuły, których (w większości) nie dałbym swoim wyimaginowanym dzieciom. :D

1. Nie guglaj. Idź do księgarni, a najlepiej kilku. Pomacaj, poczytaj fragmenty, obejrzyj obrazki. Może zrozumiesz. Internet jest złudny, kreuje często fałszywy obraz, serio :)
2. Oferta jest bardzo szeroka, trzeba tylko umieć szukać.
3. Współczuję Twoim wyimaginowanym dzieciom, zaciskając zęby będą musiały udawać, że fascynują się wyborami starego piernika :)

"Hehe bez przesady. Nie wydaje mi się by komukolwiek z tego portalu udało się wydać książkę, i to jeszcze taką żeby była w sklepach." by Tomek Bordo
"Weryfikatorium to arena nie ma litości nie ma uuu nie ma" by brat_ruina;
Miłek z Czarnego Lasu http://tvsfa.com/index.php/milek-z-czarnego-lasu/ FB: https://www.facebook.com/romek.pawlak

Awatar użytkownika
Bartłomiejk
Szkolny pisarzyna
Kontaktowanie:

Postautor: Bartłomiejk » czw 15 lut 2018, 12:17

Romek Pawlak pisze:Source of the post
Bartłomiejk pisze:Source of the post Romku,

1. Nie guglaj. Idź do księgarni, a najlepiej kilku. Pomacaj, poczytaj fragmenty, obejrzyj obrazki. Może zrozumiesz. Internet jest złudny, kreuje często fałszywy obraz, serio :)
2. Oferta jest bardzo szeroka, trzeba tylko umieć szukać.
3. Współczuję Twoim wyimaginowanym dzieciom, zaciskając zęby będą musiały udawać, że fascynują się wyborami starego piernika :)

Z tego powodu są wyimaginowane. Zbędny szczękościsk. :D

Zajrzę do księgarni napewno. Dzięki za odpowiedź.

Awatar użytkownika
Andy
Pisarz osiedlowy

Postautor: Andy » czw 15 lut 2018, 13:00

Przede wszystkim małym dzieciom się czyta.

A co, to zależy w dużej mierze od dziecka i płci. U mnie hitem jest Martynka i spinoff Krainy Lodu. Z kolei chłopaki kolegi gardzą takimi pozycjami.

Awatar użytkownika
Wolha.Redna
Akcelerator
Akcelerator

Postautor: Wolha.Redna » czw 15 lut 2018, 13:10

Mój brat, w tej chwili 11 lat, 2-3 lata temu uwielbiał Mikołajka. W tej chwili próbuję go zarazić Potterem, ale póki co bez rezultatu.

"ty tak zawsze masz - wylejesz zawartośc mózgu i musisz poczekac az ci sie zbierze, jak rezerwuar nad kiblem" by ravva

"Jedna struna mi się zerwała.
- To co? Masz przecież jeszcze pięć.
- Tak. Ale nie umiem grać na pięciu.
- Na sześciu też nie umiałeś. Więc teraz twoja ignorancja się zmniejszyła." Pratchett

Augusta

Postautor: Augusta » czw 15 lut 2018, 13:18

Navajero pisze:Source of the post Niech mi ktoś mądry wytłumaczy, czy w tym konkursie mogą brać udział tylko debiutanci ( tzn. osoby które nigdy nie publikowały książek z numerem ISBN, także w formie samizdatu), czy jednak wszyscy? Bo mam wątpliwości, gdyż regulamin jest mocno mętny w tej kwestii. I nie, nie mam zamiaru startować :P

Moim zdaniem konkurs jest dla osób fizycznych, pełnoletnich, których prace literackie i artystyczne (poza naukowymi itd...) nigdy wcześniej nie były publikowane z nr ISBN. Skoro moje prace literackie były wcześniej publikowane z nr ISBN, ja nie mogę być "Uczestnikiem".

Wróć do „Konkursy literacko-poetyckie”