Pytania do Tomasza Gnata (Iwara)

16

Latest post of the previous page:

brat_ruina pisze: niech zobaczę facjatę bo nie widziałem człowieka
Że zacytuję XXX, taki szopen ale z wąsem i bez okularów :D
Ostatecznie zupełnie niedaleko odnalazłem fotel oraz sens rozłożenia się w nim wygodnie Autor nieznany. Może się ujawni.
Same fakty to kupa cegieł, autor jest po to, żeby coś z nich zbudować. Dom, katedrę czy burdel, nieważne. Byle budować, a nie odnotowywać istnienie kupy. Cegieł. - by Iwar
Dupczysław Czepialski herbu orka na ugorze

17
Misieq79 pisze:
brat_ruina pisze: niech zobaczę facjatę bo nie widziałem człowieka
Że zacytuję XXX, taki szopen ale z wąsem i bez okularów :D
O bez stęków czy mnie wydadzą i kiedy :mrgreen: :bag:
Jeszcze raz odwróciłam głowę, by zobaczyć, jak lafirynda odchodzi dumnym krokiem, plaskając głośno pośladkami

Ja sam przeczytałem już ok. 8 000 książek

Mąż mojej siostry Krystian jest nudny i śmierdzą mu stopy, smród jest do wytrzymania, nuda - nie.
Rozmawiać może tylko o sobie, osiągając szczyty erudycji. Co robi i jak, czy mógłby lepiej, albo inaczej.

18
Sarah, iris, ravva, dzięki.
iris pisze: Fajne uczucie zobaczyć na papierze
Tak ostrożnie się cieszę. Papier wszystko udźwignie, publiczność już nie. Jak się przeglądnę w oku krytyka-czytelnika, to się zobaczy czy to papier, czy makulatura.
ravva pisze: zupelnie inaczej sobie ciebie wyobrazalam
No to ciekaw jestem bardzo jaki to był obrazek :) Jaki człowiek powstał z liter forumowych.
brat_ruina pisze: zobaczę facjatę
Dla rozpoznawalności na wery, jest gęba z drzewem. Od drzewa się nie ucieknie.
Strona autorska.

19
Iwar pisze: Papier wszystko udźwignie, publiczność już nie
Irysek też tak mawiała, a tu na LC kwik i latające tiurniury
Ostatecznie zupełnie niedaleko odnalazłem fotel oraz sens rozłożenia się w nim wygodnie Autor nieznany. Może się ujawni.
Same fakty to kupa cegieł, autor jest po to, żeby coś z nich zbudować. Dom, katedrę czy burdel, nieważne. Byle budować, a nie odnotowywać istnienie kupy. Cegieł. - by Iwar
Dupczysław Czepialski herbu orka na ugorze

20
Misieq79 pisze:
Iwar pisze: Papier wszystko udźwignie, publiczność już nie
Irysek też tak mawiała, a tu na LC kwik i latające tiurniury
:lol: :lol: :lol:

Tomku, widzę że Tobie też patronują Granice.pl.
„Styl nie może być ozdobą. Za każdym razem, kiedy nachodzi cię ochota na pisanie jakiegoś wyjątkowo skocznego kawałka, zatrzymaj się i obejdź to miejsce szerokim łukiem. Zanim wyślesz to do druku, zamorduj wszystkie swoje kochane zwierzątka.” Arthur Quiller-Couch

FB - profil autorski

22
Misieq79 pisze: z wąsem i bez okularów
Oraz zaskakująco silny i podejrzanie gibki, jak się przekonali niektórzy. Przynajmniej jeśli bój toczy się o buta (w hucie i poza hutą).
iris pisze: Tobie też patronują Granice.pl.
Patronują, ale chyba rozminąłem się z tamtejszym komentującym targetem. Ciężej ich przekonać do siebie niż wery :P

Czarna Emma, dzięki!
Strona autorska.

23
Iwar pisze:Oraz zaskakująco silny i podejrzanie gibki, jak się przekonali niektórzy. Przynajmniej jeśli bój toczy się o buta (w hucie i poza hutą).

Tego buta, to my z Miśkiem jeszcze zdobędziemy. Daj nam trochę czasu :)

G.
"Każdy jest sumą swoich blizn" Matthew Woodring Stover

Always cheat; always win. If you walk away, it was a fair fight. The only unfair fight is the one you lose.

25
Gratulacje! Znam takiego jednego, któremu kupię tę książkę na Gwiazdkę. :)
Oczywiście nieunikniona metafora, węgorz lub gwiazda, oczywiście czepianie się obrazu, oczywiście fikcja ergo spokój bibliotek i foteli; cóż chcesz, inaczej nie można zostać maharadżą Dżajpur, ławicą węgorzy, człowiekiem wznoszącym twarz ku przepastnej rudowłosej nocy.
Julio Cortázar: Proza z obserwatorium

Ryju malowany spróbuj nazwać nienazwane - Lech Janerka

31
Autor sam się nie pochwali :P

„Braciszkowie niebożątka” Tomasza Gnata (@publicat_sa) to z kolei fantastyczna opowieść, której akcja osadzona jest w alternatywnej rzeczywistości. Sporo tu steampunku po polsku, trochę Dickensa ze słowiańskimi elementami. Jest fascynujące miasto z mrocznymi zakamarkami, niebezpiecznymi kanałami i położoną pośrodku tajemniczą Katedrą, ale jego zwiedzanie odbywa się w tempie błyskawicznym, bo gdy już trochę wsiąkniemy w ten świat, akcja nie zwalnia ani na chwilę. Jest sporo ironii i poczucia humoru oraz postmodernistycznej gry z konwencją. To naprawdę dobra powieść!
granice.pl
„Styl nie może być ozdobą. Za każdym razem, kiedy nachodzi cię ochota na pisanie jakiegoś wyjątkowo skocznego kawałka, zatrzymaj się i obejdź to miejsce szerokim łukiem. Zanim wyślesz to do druku, zamorduj wszystkie swoje kochane zwierzątka.” Arthur Quiller-Couch

FB - profil autorski
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa Debiutantów”