Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Cykl Ruina IV/IV

w rolach głównych: My - forumowicze
Klucznik: Eldil

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Augusta
Pisarz
Pisarz
OSTRZEŻENIA: 0

Cykl Ruina IV/IV

Postautor: Augusta » ndz 18 mar 2018, 22:57

Ostatni post z poprzedniej strony:

Eldil pisze:Source of the post Uległem fanom :D i będą nowe części. W nowy cykl wprowadza świeżo dodany blurb, który jest oczywiście żartem. Zwłaszcza mam nadzieję, że Ravva przyjmie go z humorem - jej wypowiedź była negatywna, i to tak bardzo, że żeby to zatrzeć, musiałem ją skrócić do jednego słowa :D

Prócz blurba zaleca się zamieszczanie na okładce tzw. polecanek/polcecajek od autorów/celebrytów. I fota jeszcze (Twoja). I notka bio.
Masz co robić ;)

f

Awatar użytkownika
Eldil
Dusza pisarza
OSTRZEŻENIA: 0

Cykl Ruina IV/IV

Postautor: Eldil » ndz 18 mar 2018, 23:07

Augusta pisze:Source of the post Prócz blurba zaleca się zamieszczanie na okładce tzw. polecanek/polcecajek od autorów/celebrytów. I fota jeszcze (Twoja). I notka bio.
Masz co robić

I cena! :D

Added in 2 minutes 2 seconds:
(A blurb to nie polecajki? No i umieszczone tam osobistości to nie celebryci? :D )

Added in 2 minutes 9 seconds:
W zasadzie tylko cytat z Twojej wypowiedzi nie jest zrobiony na pozytywny, ale intryguje, żeby zobaczyć co takiego dziwnego, więc też wrzuciłem :)

Added in 9 minutes 49 seconds:
Po konsultacji z Augustą przyznaję, że to co zrobiłem, to polecanki celebrytów. A blurba, czyli noty od wydawcy, nie mam. Podobnie, jak wydawcy :D

"Nic nie dzieje się dwa razy w ten sam sposób".
C. S. Lewis

Wróć do „Zamek WeryfikatoriuM”