Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Opowieści Osobliwe

Piszesz scenariusze? Pochwal się nimi w tym dziale

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Misiael
Pisarz domowy
OSTRZEŻENIA: 0

Opowieści Osobliwe

Postautor: Misiael » czw 04 cze 2015, 17:49

Obrazek

Opowieści osobliwe jest antologią krótkich (ok. pół godziny każda) opowieści z dreszczykiem w estetyce horroru, sci-fi i fantasy. Coś jak - nie przymierzając - telewizyjna Strefa mroku. Każdy epizod ma być w zamierzeniu zamkniętą całością niepowiązaną fabularnie z pozostałymi. Jedynym elementem spajającym fabułki w całość ma być mroczny klimat i scenariusza autorstwa mojej skromnej osoby

Dotychczas ukazały się dwa odcinki - kolejne są w produkcji. Zachęcam do odwiedzenia bloga Opowieści Osobliwych i wysłuchania ich oraz wydania swojej opinii na ich temat. Adres poniżej.

http://opowiesci-osobliwe.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Lady Kier
Umysł pisarza
OSTRZEŻENIA: 0

Postautor: Lady Kier » pt 18 wrz 2015, 23:34

Brak danych - dobre, zabawne. Gratuluję projektu. Martin to od dziś mój ulubieniec. Jedynie głos Maxa taki trochę bez życia. Ale nie ma co się czepiać. Miałam radochę słuchając pierwszego odcinka.

Wróć do „Scenariusze filmowe i teatralne”