Obrazek Weryfikatorium

Warsztaty scenariopisarskie Bahama Films

Piszesz scenariusze? Pochwal się nimi w tym dziale

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
BahamaFilms
Kmiotek
Posty: 1
Rejestracja: wt 13 sie 2013, 17:48
OSTRZEŻENIA: 0
Płeć: Mężczyzna

Warsztaty scenariopisarskie Bahama Films

Postautor: BahamaFilms » wt 13 sie 2013, 17:58

Zapraszamy na trzynastą edycję warsztatów „Scenariopisarstwo dla początkujących”!

Jesteśmy przekonani, że wiele osób – niezależnie od wieku, płci, wykształcenia czy wykonywanego zawodu – nosi w sobie ogromny potencjał wart zauważenia i wykorzystania w branży filmowej. Na warsztaty zapraszamy wszystkich – bez wyjątku! Nasz najmłodszy Kursant miał 16, a najstarszy – 86 lat! Od 2010 roku przeszkoliliśmy ponad 300 Kursantów. Nasi absolwenci dostali się do wszystkich szkół filmowych w Polsce, kilka osób pisze seriale telewizyjne, niektórzy sprzedali swoje scenariusze fabularne, inni sami je zrealizowali, a jedna kursantka prezentowała scenariusz napisany na warsztatach kontynuacyjnych podczas festiwalu w Cannes!

Każdy Uczestnik kończy zajęcia z własnym profesjonalnym scenariuszem oraz podstawowym warsztatem scenarzysty stanowiącym bazę do dalszego rozwoju. Nasi Absolwenci wpisani zostają do bazy scenarzystów BAHAMA FILMS, dzięki czemu pozostajemy z Nimi w kontakcie i wspólnie pracujemy nad kolejnymi projektami. Oferujemy także możliwość dalszego rozwoju, organizując kontynuacyjne warsztaty scenariuszowe.

Warsztaty obejmują 30 godzin zajęć. Praca przebiega w małych grupach (4 – 8 osób). Warsztaty organizowane są w centrum Warszawy, przy ulicy Puławskiej 61 oraz w centrum Krakowa, przy ul. Rajskiej 1/138 (w budynku Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej), zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy (możliwość wyboru dogodnego terminu).

Zapisy na warsztaty trwają do końca września 2013 r.
WSZELKIE INFORMACJE DOSTĘPNE SĄ NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ: http://www.bahamafilms.pl
Czekamy na Was również na facebooku: http://www.facebook.com/bahamafilms.fanpageWróć do „Scenariusze filmowe i teatralne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość