Jasna Strona Mocy
Walcz o tytuł "Siewca Dobra 2018"!
Informacje o konkursie :arrow: KLIK

Audiobooki

O wszystkim co z literaturą związane.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Kareen
Pisarz domowy
OSTRZEŻENIA: 0

Audiobooki

Postautor: Kareen » pn 02 lip 2018, 10:05

Ostatni post z poprzedniej strony:

Navajero, o dzięki wielkie, skorzystam! Ja w temacie zielona, więc nawet takich stron nie kojarzę. :D
Znaczy się, jak przytoczyłeś nazwę, to skojarzyłam, ale pewnie sama by mi się na myśl nie nasunęła.

Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Navajero
Pisarz
Pisarz

Audiobooki

Postautor: Navajero » pn 02 lip 2018, 10:06

Nie ma za co, to kryptoreklama, bo tam są i moje :P

Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Raptor
Pisarz osiedlowy

Audiobooki

Postautor: Raptor » wt 21 sie 2018, 22:05

Ja w zeszłym roku przeczytałem pewnie ze 3-4 książki. Przesłuchałem blisko 30, a z mniejszymi nowelami, opowiadaniami, wierszami etc. pewnie pod 50 :)
Słucham podczas jazdy samochodem, wykorzystując czas, który normalnie przepadł by na słuchanie muzyki czy radia... ew. oglądanie widoków za oknem.
Podtrzymując wcześniejsze spostrzeżenia nadal polecam. Szczególnie, jak ktoś chce nadrobić jakieś braki w literaturze, której normalnie nie chciałoby mu się za bardzo czytać :p Odświeżyłem sobie także kilkanaście pozycji, które wcześniej przeczytałem... Na co też zapewne nie miałbym czasu w innych okolicznościach.

Wróć do „Dyskusje o literaturze”