Obrazek Weryfikatorium

OBOWIĄZKOWE tytułowanie i gatunkowanie w temacie!

Działanie forum, prośby, zażalenia.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Ocean
Kmiotek
OSTRZEŻENIA: 0

Postautor: Ocean » czw 06 sie 2009, 20:14

Ostatni post z poprzedniej strony:

Mam inną propozycję co do akapitów. Myślę, że znacznie wygodniej by było miast wklejać długich spacji zastępujących tabulatory(chyba mało kto stawia tabulatory w Wordzie, który sam robi akapity...) wklejać dwa entery. W ten sposób tekst zostanie podzielony, łatwo będzie to zrobić i ogólnie rzecz biorąc wszystko stanie się troszkę prostsze. Przynajmniej mi się tak wydaje i zastosowałem to we wstawionym przeze mnie tekście.

Nie można było iść.
Nie dało się stać.
Być było trudno.
Ale można chociaż wykręcać spichrzowe drzazgi z jamochłonów.
Więc właśnie to robiliśmy.

Awatar użytkownika
Miko
Pisarz domowy

Postautor: Miko » czw 06 sie 2009, 20:18

Cała instrukcja jak zrobić akapity, jest w podforum tekstów do zweryfikowania. To naprawdę nie jest takie trudne! To tylko tak skomplikowanie wygląda. A osobiście uważam, że tekst z normalnymi akapitami wygląda lepiej, niż taki dzielony enterami.

Szczęście nie jest zarezerwowane dla wybranych.

Awatar użytkownika
Meder
Zarodek pisarza
Kontaktowanie:

Postautor: Meder » sob 08 maja 2010, 15:47

Odpowiednie tytułowanie i przydzielanie gatunku literackiego to bardzo dobry pomysł. Też nie chciałbym zanurzać się jakiś tekst, który miałby się okazać powiastką obyczajową w stylu brazylijskiej telenoweli. Lepiej od razu wiedzieć z czym ma człowiek do czynienia.

Zapraszam na stronę: Cała prawda o Rozwoju Osobistym
oraz stronkę z polskim tłumaczeniem Tao Te Ching

Awatar użytkownika
blablabla
Kmiotek

Postautor: blablabla » ndz 18 wrz 2011, 17:38

Oj, gatunkowanie olewane jest regularnie. Dlatego najlepiej byłoby, gdyby ci, którzy "lecą sobie w kulki" z regulaminem, tekst mieliby czasowo zablokowany.

Tylko dla wygody innych. Sam wole czytać np. fantastykę, olewając teksty - choćby - psychologiczne.

Wróć do „Sprawy organizacyjne”