Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Najlepsze z prozy i poezji

Działanie forum, prośby, zażalenia.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Leszek Pipka
Akcelerator
Akcelerator
OSTRZEŻENIA: 0

Postautor: Leszek Pipka » wt 22 paź 2019, 13:42

Taki drobiazg. W wybór tego, co na Wery najlepsze, można wejść tylko po zalogowaniu. Bo ja wiem? Chyba powinniśmy się chwalić osiągnięciami najszerzej, jak się da. Przede wszystkim tym nieprzekonanym, którzy wpadają na stronkę i chcą sobie wyrobić zdanie, ocenić poziom, zdecydować, czy warto się zakotwiczyć. Może w zamyśle chodziło o premię specjalną dla tych, którzy się wpiszą na członka?
A zupełnie z innej beczki. Jak na smartfonie uzyskać wersję "stacjonarną" forum? Bez logowania? Da się?

Awatar użytkownika
ithi
Siewca Dobra
Siewca Dobra
Kontaktowanie:

Postautor: ithi » wt 22 paź 2019, 14:00

Leszek Pipka pisze:Source of the post Chyba powinniśmy się chwalić osiągnięciami najszerzej, jak się da.

Racja. Zmieniłam.

Leszek Pipka pisze:Source of the post Jak na smartfonie uzyskać wersję "stacjonarną" forum?

Nie mam zielonego.

gosia

„Szczęście nie polega na tym, że możesz robić, co chcesz, ale na tym, że chcesz tego, co robisz.” (Lew Tołstoj).

Obrazek

Awatar użytkownika
P.Yonk
WModerator
WModerator

Postautor: P.Yonk » wt 22 paź 2019, 14:23

Leszek Pipka pisze:Source of the post Jak na smartfonie uzyskać wersję "stacjonarną" forum? Bez logowania? Da się?

Masz na myśli jakąś blogową stronę w domenie weryfikatorium.pl, zawierającą jakieś inne treści, zamiast forumowych wpisów?

"Im więcej ćwiczę, tym więcej mam szczęścia"
"Jem kamienie. Mają smak zębów."

Awatar użytkownika
Sarah
Poetyfikator
Poetyfikator

Postautor: Sarah » wt 22 paź 2019, 14:34

Leszek Pipka pisze:Source of the post . Jak na smartfonie uzyskać wersję "stacjonarną" forum? Bez logowania? Da się?

Da się.
Zależy tylko od tego, jakiej przeglądarki używasz. Można wybrać "wersja na komputer" i widzisz wersję "stacjonarną".
Bez logowania też.
Problem tylko w tym, że układ jest mniej czytelny i nie mieści się wszystko na stronie - trzeba inaczej przewijać.

Nie jestem w wieku, w którym nieświadomie popełnia się głupstwa.W moim wieku głupstwa popełnia się planowo i z dziką przyjemnością.

Brniesz w mgłę, a pod stopami bagno, uważaj - R.Pawlak 28.02.2018

Awatar użytkownika
Leszek Pipka
Akcelerator
Akcelerator

Postautor: Leszek Pipka » wt 22 paź 2019, 15:23

No Chroma mam, bo to dali ze smartfonem. A właśnie nie wiem, gdzie ta opcja wyboru, gdy wyguglam weryfikatorium.pl. Gdyż albowiem strona niby wygląda jak w pececie, ale jednak inaczej. A bym chciał tak samo :P

Awatar użytkownika
Sarah
Poetyfikator
Poetyfikator

Postautor: Sarah » wt 22 paź 2019, 15:40

Z prawej strony takie trzy kropki.
Tam gdzie pierwszym hasłem powinno być "nowa karta". Potem trzeba w dół..
(w dół tych kropek). Trzecim od dołu hasłem powinno być - wersja na komputer. Trzeba ptaszka zaznaczyć. (lub potwierdzić w dowolnej innej formie).
Ale lojalnie uprzedzam - będzie się gorzej przeglądać.
Lepiej naucz się wersji mobilnej.
Dasz radę :) wierzę w Ciebie :)

Nie jestem w wieku, w którym nieświadomie popełnia się głupstwa.W moim wieku głupstwa popełnia się planowo i z dziką przyjemnością.

Awatar użytkownika
Leszek Pipka
Akcelerator
Akcelerator

Postautor: Leszek Pipka » wt 22 paź 2019, 22:40

Nie no, zajefajnie. O to chodziło, parę problemów z innymi stronami się przy okazji rozwiązało. Baaardzo Pani Poetynce dziękuję. Młody Technik z Pani :<3<3:
Gosi też bardzo dziękuję.

Awatar użytkownika
Sarah
Poetyfikator
Poetyfikator

Postautor: Sarah » wt 22 paź 2019, 22:54

Leszek Pipka, Ty już wiesz, czyim głosem szepcze teraz Technik (nieustająco młoda) :P

Wróć do „Sprawy organizacyjne”