Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Propozycja: nagłówki powinny mówić, gdzie jesteśmy

Działanie forum, prośby, zażalenia.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
Immo
Dusza pisarza
OSTRZEŻENIA: 0
Kontaktowanie:

Propozycja: nagłówki powinny mówić, gdzie jesteśmy

Postautor: Immo » sob 13 wrz 2014, 14:13

Moim zdaniem fajnie by było, gdyby nagłówki strony wyświetlały w pierwszej kolejności nazwę tematu, który czytamy, nie zaś "Forum Literackie Weryfikatorium". Zwłaszcza, że wszyscy już chyba używają przeglądarek z kartami. :wink:
Gdy mam otwarte kilka kart z forum, w głowie robi mi się zamęt.

Przykład dla tematu URODZINKI
Jest:
"Forum Literackie Weryfikatorium! - sprawdź swoje umiejętności* przyszły pisarzu! :: Zobacz temat - URODZINKI!"
W swoim Firefoksie widzę tylko "Forum Literackie Weryfikatorium...", podobnie jak wypadku dowolnej innej karty z otwartym Wery.

Moim zdaniem idealnie by było, gdyby wyświetlało się to tak:
"URODZINKI! - Weryfikatorium!"
Myślę, że jak ktoś tu już jest, to wie, że Weryfikatorium to "Forum Literackie", zresztą jest jeszcze ikonka :wink:

* swoją drogą, tu powinien być przecinek, wstyd! Ale rozumiem, że nikt tego nie zauważył, bo widać tylko pierwsze trzy słowa :D

"Och, jak zawiłą sieć ci tkają, którzy nowe słowo stworzyć się starają!"
J.R.R Tolkien
-
"Gdy stałem się mężczyzną, porzuciłem rzeczy dziecinne, takie jak strach przed dziecinnością i chęć bycia bardzo dorosłym."
C.S. Lewis

Awatar użytkownika
Szczepko
Umysł pisarza
Kontaktowanie:

Postautor: Szczepko » sob 13 wrz 2014, 14:15

Dobrze gada, polać mu.

Awatar użytkownika
Petro
Pisarz osiedlowy
Kontaktowanie:

Postautor: Petro » sob 13 wrz 2014, 15:18

Obrazek
(...) Dla Historii liczy się tylko wielki cel, przymyka oczy na środki, które doprowadziły do niego. Wywyższa zwycięzców, gardzi pokonanymi. - Zbigniew Nienacki.

Awatar użytkownika
Faraon
Imperator
Imperator
Kontaktowanie:

Postautor: Faraon » ndz 14 wrz 2014, 00:39

Niestety po zastosowaniu się do instrukcji zawartych TUTAJ forum zaczęło wyglądać w ten sposób:

Obrazek

Jeśli chcesz samemu sprawdzić, mogę Ci przesłać te 3 pliki do edycji; być może ja coś skopałem.

Awatar użytkownika
Petro
Pisarz osiedlowy
Kontaktowanie:

Postautor: Petro » ndz 14 wrz 2014, 10:38

Wygląda na to, że przestało czytać arkusz stylu, czyli błąd w overall_header.tpl.
Prześlij proszę :-) kmpetrus[at]gmail.com.

Obrazek

(...) Dla Historii liczy się tylko wielki cel, przymyka oczy na środki, które doprowadziły do niego. Wywyższa zwycięzców, gardzi pokonanymi. - Zbigniew Nienacki.

Wróć do „Sprawy organizacyjne”