nowa "ranga"

1
Zwracam się z nieśmiałą propozycją o dodanie koloru odrębnego dla oznakowania wydawców bądź ich przedstawicieli.

Najchętniej widziałbym kolor zielony, ale to już według uznania Administracji Forum.

Kryterium przyznania powinno być proste - każdy, kto reprezentuje wydawcę i zgłosi "zapotrzebowanie" może po akceptacji Administracji uzyskać "kolor".

I jedna uwaga zasadnicza - spam w wykonaniu osób z rangą "wydawca" oraz kryptoreklama własnej firmy powinny być pod szczególnym nadzorem. Chyba że Administracja pozwoli założyć osobny wątek dotyczący danego wydawnictwa, gdzie ewentualnie rzeczony wydawca będzie mógł zamieszczać bieżące informacje i odpowiadać na zadawane pytania.
Pozdrawiam
Maciej Ślużyński
Wydawnictwo Sumptibus
Oficyna wydawnicza RW2010

3
To uzupełniłbym o jeszcze jeden wymóg odnośnie nazwy konta.
Imię Nazwisko lub Nazwa wydawnictwa

W pierwszym przypadku wymagana nazwa wydawnictwa w podpisie.
w drugim imię nazwisko w podpisie.

W obu przypadkach w podpisie powinno znaleźć się stanowisko osoby w wydawnictwie.
Wszechnica Szermiercza Zaprasza!!!

Pióro mocniejsze jest od miecza. Szczególnie pióro szabli.
:ulan:

4
Pomysł dobry.

Tylko czy Ranga będzie dla chętnych czy "obligatoryjna'? Co jak ktoś ma wydawnictwo, ogłasza je w sygnaturce, a nie chce być przypisany do grupy?

I jak sprawdzać czy osoba aspirująca di grupy rzeczywiście jest poważna?
gosia

„Szczęście nie polega na tym, że możesz robić, co chcesz, ale na tym, że chcesz tego, co robisz.” (Lew Tołstoj).

Obrazek

6
A to już zerżnięte z Biblii :P
Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

7
Natasza pisze:A jak sprawdzamy Pisarzy?
Po owocach! :)
No fakt. :D
Ostatnio zmieniony ndz 11 maja 2014, 01:04 przez ithi, łącznie zmieniany 1 raz.
gosia

„Szczęście nie polega na tym, że możesz robić, co chcesz, ale na tym, że chcesz tego, co robisz.” (Lew Tołstoj).

Obrazek

8
Do PISARZY - Wery ZAPRASZA.

Zaprawdę powiadam wam, pukajcie, a będzie wam otworzone...

A Maciek - myślę, że należy mu się ranga WYDAWCA... bardzo
Ostatnio zmieniony ndz 11 maja 2014, 01:06 przez Natasza, łącznie zmieniany 2 razy.
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt.(Wittgenstein w połowie rozumiany)

9
ithilhin pisze:Tylko czy Ranga będzie dla chętnych czy "obligatoryjna'? Co jak ktoś ma wydawnictwo, ogłasza je w sygnaturce, a nie chce być przypisany do grupy?
Ranga nie obowiązkowa. Natomiast jeżeli ktoś chciałby temat w dziale wydawnictwa to musi się o taka rangę postarać.

10
Temat "autorski"? Ale byśmy to robili na forum wydawnictwa, czy w oddzielnym jakimś dziale/ podforum?
To drugie chyba lepiej?
gosia

Obrazek

11
lobbuję:

Jestem za nadaniem rangi Maćkowi
Tak mi dopomóż... (tak prosiłam w imieniu DNN :) )
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt.(Wittgenstein w połowie rozumiany)

12
Natasza pisze: Maciek - myślę, że należy mu się ranga... bardzo
Szczerze? Będę zaszczycony. Ale tak naprawdę nie o to mi chodziło, kiedy rzucałem "pomysła"...

Po prostu kilka razy popadłem w lekką konfuzję, czytając ten czy tamten wpis na temat tamtej czy tej książki i zastanawiałem się nad "rzetelnością" prezentowanej opinii. Nie, żebym miał cokolwiek przeciwko reklamie, zwłaszcza jeśli regulamin forum pozwoli na coś takiego. Ale uważam, że działania krypto są po prostu nieetyczne. A mnie osobiście irytują...

Chciałbym też, aby moje ewentualne dalsze wypowiedzi były traktowane jako głos indywidualny (bo indywidualności wyrzec się nie zamierzam), ale jednocześnie aby wszyscy dyskutujący wiedzieli, że nie zawsze i nie do końca będę obiektywny, bądź prezentuję innego rodzaju doświadczenia dotyczące na przykład twórczości, publikowania, wrednych wydawców i upierdliwych redaktorów... :twisted:
Pozdrawiam
Maciej Ślużyński
Wydawnictwo Sumptibus

13
Tylko żeby uniknąć wypowiedzi krypto lub antykonkurencji to ranga by musiała być obowiązkowa. Chyba.
gosia

Obrazek

14
ithilhin pisze:Temat "autorski"? Ale byśmy to robili na forum wydawnictwa, czy w oddzielnym jakimś dziale/ podforum?
To drugie chyba lepiej?
Sprawy techniczne dotyczące miejsca są na obecną chwile nie istotne. Można zrobić jak podforum w Wydawnictwach to się jeszcze ustali. Na razie ważniejsze ustalenie wymogów i co ten tytuł daje.

[ Dodano: Nie 11 Maj, 2014 ]
ithilhin pisze:Tylko żeby uniknąć wypowiedzi krypto lub antykonkurencji to ranga by musiała być obowiązkowa. Chyba.
Nie ma potrzeby. Kto che udzielać się jako oficjalny głos swojego wydawnictwa to musi starać się o rangę. Możliwe, że będzie wymagana weryfikacja poprzez kontakt z wydawnictwem.

15
ithilhin pisze:Tylko żeby uniknąć wypowiedzi krypto lub antykonkurencji to ranga by musiała być obowiązkowa. Chyba.
O tym nie pomyślałem, ale to dlatego, że z zasady nie wypowiadam się na temat konkurencji...
Grimzon pisze:Na razie ważniejsze ustalenie wymogów i co ten tytuł daje.
Nie powinien dawać nic, poza ewentualną możliwością założenia wątku własnego w dziale wydawnictw. Powinien za to nakładać szczególne OBOWIĄZKI na użytkownika.
Pozdrawiam
Maciej Ślużyński
Wydawnictwo Sumptibus
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy organizacyjne”