Obrazek

Portfolia

Działanie forum, prośby, zażalenia.

Moderatorzy: Weryfikator, Poetyfikator, Moderator, Zaufani przyjaciele

Awatar użytkownika
Thug
Pisarz osiedlowy
OSTRZEŻENIA: 0

Postautor: Thug » czw 30 maja 2013, 13:28

Ostatni post z poprzedniej strony:

Nie bardzo rozumiem o co cała sprawa.
Przecież kto chce, to ma możliwość robienia takiego spisu (najlepszy przykład daje Avenger), a kto nie chce, tego przecież nie zmusicie, by takie robił, aby było wam wygodnie, co nie?

-Może jak będę dużym chłopcem, ludzie będą mnie prosić o pomoc.
-Albo żebyś się przesunął.

Awatar użytkownika
Martinius
Zasłużony
Zasłużony

Postautor: Martinius » czw 30 maja 2013, 20:57

pomysł nie jest zły - ba! - w odpowiedni sposób redagowany może znacząco wpłynąć na odbiór autora, przy tym nieść wartość edukacyjną. Są jednak pewne rzeczy, które chciałbym wspomnieć, jeśli taka inicjatywa zostałaby wdrożona:

Po pierwsze: widzę konieczność utworzenia regulaminu z trzema punktami, w tym ze wzorem, co MUSI się znaleźć w takim portfolio - tak, aby przygotowany szablon był łatwy do odczytania i każdy zainteresowany użytkownik przeglądający czyjeś portfolio od razu się w nim odnajdzie. Standaryzacja, co oczywiste, tylko jeśli chodzi o następujące punkty: a) twórczość - czyli przygotowane linki do tekstów na forum / publikacji itd. - najlepiej chronologicznie. Tytuł musi być linkiem (coś jak ma eworm). b) Linki te powinny znajdować się w stopce profilu - aby treść o autorze nie mieszała się z twórczością. c) brak możliwości komentowania/dodawania postów.

Po drugie: autor zakładający swój wątek zgłasza do moderatora prośbę o jego zablokowanie. I tu nie wiem, czy jest możliwość nadania praw moderatorskich tylko dla danego tematu?

Po trzecie: Jak postawnie tysiąc portfolio (hipoteza), to znów zrobi się bałagan, więc każdy posiadacz takiego portfolio winien mieć link do niego w swoim PODPISIE.

takie mam przemyślenia odnośnie tego tematu :)

„Daleko, tam w słońcu, są moje największe pragnienia. Być może nie sięgnę ich, ale mogę patrzeć w górę by dostrzec ich piękno, wierzyć w nie i próbować podążyć tam, gdzie mogą prowadzić” - Louisa May Alcott

   Ujrzał krępego mężczyznę o pulchnej twarzy i dużym kręconym wąsie. W ręku trzymał zmiętą kartkę.
   — Pan to wywiesił? – zapytał zachrypniętym głosem, machając ręką.
Julian sięgnął po zwitek i uniósł wzrok na poczerwieniałego przybysza.
   — Tak. To moje ogłoszenie.
Nieuprzejmy gość pokraśniał jeszcze bardziej. Wypointował palcem na dozorcę.
   — Facet, zapamiętaj sobie jedno. Nikt na dzielnicy nie miał, nie ma i nie będzie mieć białego psa.

Humanozerca
Debiutant
Debiutant

Postautor: Humanozerca » czw 30 maja 2013, 21:06

Po trzecie: Jak postawnie tysiąc portfolio (hipoteza), to znów zrobi się bałagan, więc każdy posiadacz takiego portfolio winien mieć link do niego w swoim PODPISIE.
Może da się tak zrobić, by port-folia układały się w dziale alfabetycznie? To też ułatwiałoby sprawę. Pozdrawiam.

\

Awatar użytkownika
Faraon
Imperator
Imperator
Kontaktowanie:

Postautor: Faraon » czw 30 maja 2013, 22:42

Martinius pisze:Po drugie: autor zakładający swój wątek zgłasza do moderatora prośbę o jego zablokowanie. I tu nie wiem, czy jest możliwość nadania praw moderatorskich tylko dla danego tematu?

Niestety nie. Przynajmniej żaden sposób nie przychodzi mi na myśl.
Humanozerca pisze:Może da się tak zrobić, by port-folia układały się w dziale alfabetycznie?

Trzeba by było zrobić Spis treści jak w Zweryfikowanych...

Awatar użytkownika
Erythrocebus
Umysł pisarza

Postautor: Erythrocebus » czw 30 maja 2013, 22:49

Avenger pisze:Niestety nie. Przynajmniej żaden sposób nie przychodzi mi na myśl.
Wystarczyłby zakaz po prostu. A jakby ktoś złamał, to szybka prośba do modka i już, nie ma posta. :)

www.huble.pl - planszówki w klimacie zen!

Awatar użytkownika
Zaqr
Zasłużony
Zasłużony

Postautor: Zaqr » pt 31 maja 2013, 12:17

Moim zdaniem moderatorzy mają sporo roboty i bez interwencji w dodatkowych tematach (a na pewno będą, bo ktoś zawsze się znajdzie, żeby się wypowiedzieć w temacie teoretycznie zamkniętym).

Każdy sobie rzepkę skrobie - jeśli chcesz mieć portfolio, to załóż temat w HP, daj link do niego w swój podpis, a później rób aktualizacje w miarę na bieżąco.
Wypowiedzi w temacie bym nie blokował - ktoś mógłby chcieć polecić jakiś Twój tekst innym i "podbić" temat, by zajrzeli do niego inni.

Wróć do „Sprawy organizacyjne”