Obrazek

Strony zaprzyjaźnione

Działanie forum, prośby, zażalenia.

Moderatorzy: Weryfikator, Poetyfikator, Moderator, Zaufani przyjaciele

Awatar użytkownika
Thana
Weryfikator
Weryfikator
OSTRZEŻENIA: 0

Strony zaprzyjaźnione

Postautor: Thana » czw 28 lip 2011, 15:49

Dlaczego dział "Zaprzyjaźnione strony" widać tylko po zalogowaniu? Nie to, że mnie to boli jakoś strasznie, ale ciekawa jestem, czy tak po prostu wyszło, czy też jakaś głębsza mądrość w tym tkwi?

Oczywiście nieunikniona metafora, węgorz lub gwiazda, oczywiście czepianie się obrazu, oczywiście fikcja ergo spokój bibliotek i foteli; cóż chcesz, inaczej nie można zostać maharadżą Dżajpur, ławicą węgorzy, człowiekiem wznoszącym twarz ku przepastnej rudowłosej nocy.
Julio Cortázar: Proza z obserwatorium

Ryju malowany spróbuj nazwać nienazwane - Lech Janerka

Awatar użytkownika
Faraon
Imperator
Imperator
Kontaktowanie:

Postautor: Faraon » czw 28 lip 2011, 20:54

Nie byłem jeszcze w ekipie, gdy to było ustawiane, ale jedyny powód jaki mi przychodzi do głowy, to może chciano, by ten dział nie został opanowany przez "dwupostowców" (powitanie i reklama), bo gdy taki nie widzi, że jest na nią miejsce, to nie zarejestruje się tylko po to, by ją wstawić.

Awatar użytkownika
Thana
Weryfikator
Weryfikator

Postautor: Thana » czw 28 lip 2011, 21:01

No tak, to ma sens. "Zaprzyjaźnione" to powinny być faktycznie zaprzyjaźnione. A co decyduje o tym, czy coś trafi do działu "Zaprzyjaźnione" czy do "Inne"? Bo i tu i tu są np. blogi. Sporo tych blogów zresztą martwych jest, więc właściwie zaproszenia są nieaktualne jakby...

Oczywiście nieunikniona metafora, węgorz lub gwiazda, oczywiście czepianie się obrazu, oczywiście fikcja ergo spokój bibliotek i foteli; cóż chcesz, inaczej nie można zostać maharadżą Dżajpur, ławicą węgorzy, człowiekiem wznoszącym twarz ku przepastnej rudowłosej nocy.

Awatar użytkownika
Faraon
Imperator
Imperator
Kontaktowanie:

Postautor: Faraon » pt 29 lip 2011, 10:06

Z opisów wynika, że do Zaprzyjaźnionych powinny trafiać tylko reklamy portali forumowiczów lub reklamy konwentów. Powinny. ;)

Hm, może przenieśmy wsio do jednego działu i ustawmy kasowanie tematów nieużywanych na 3 miesiące? Wtedy ten, komu zależy na reklamie u nas na dłużej, będzie częściej podrzucał swoje wpisy/newsy konwentowe, a zwykła reklama będzie automatycznie po kwartale znikała. Co myślicie? :)

Awatar użytkownika
Thana
Weryfikator
Weryfikator

Postautor: Thana » pt 29 lip 2011, 11:52

Ja myślę, że jeżeli ktoś jest Zaprzyjaźniony, to faktycznie raz na kwartał mógłby napisać, co się u niego dzieje. O przyjaźń trzeba dbać wszak! :)

Wróć do „Sprawy organizacyjne”