NAJLEPSZAMINIATURAMAJA 2020 :arrow: GŁOSUJEMY :text-link:

DRABBLE NA NIEDZIELĘ NR 1(89)_2016

Wery-miniaturyzowany tygodnik literacki

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
ithi
Siewca Dobra
Siewca Dobra
OSTRZEŻENIA: 0
Kontaktowanie:

DRABBLE NA NIEDZIELĘ NR 1(89)_2016

Postautor: ithi » ndz 10 sty 2016, 19:07

[center]
Drabble na Niedzielę powraca po długiej przerwie.

Czemu musieliście tyle czekać?

No cóż, byliśmy na kacu..

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

Obrazek[/center]

gosia

„Szczęście nie polega na tym, że możesz robić, co chcesz, ale na tym, że chcesz tego, co robisz.” (Lew Tołstoj).

Obrazek

Awatar użytkownika
Natasza
Zasłużony
Zasłużony
Kontaktowanie:

Postautor: Natasza » ndz 10 sty 2016, 19:30

Super!

Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt.(Wittgenstein w połowie rozumiany)

Awatar użytkownika
Leszek Pipka
Akcelerator
Akcelerator

Postautor: Leszek Pipka » sob 23 sty 2016, 23:06

Nie czytałem DNN od bez mała roku, brzydko z mojej strony, wiem. Tak się złożyło. Brak mi pomysłu, jakim cudem projekt się jeszcze toczy, skoro nawet autorzy nie dają wyrazu jakiejkolwiek satysfakcji z ujrzenia swoich dzieł... no nie, nie drukiem, ale w jakiejś tam publicznej dystrybucji.

Że obiecałem kiedyś wspierać DNN z całych sił, a też dla własnej przyjemności, będę sobie czytał pomału wstecz, gadając od czasu do czasu, co mi się podobało. Zaś by tam kogo to obchodziło, nie w tym rzecz, odzew jest ważny.

Ten numerek (choć świetnie, że jest!) troszkę monotonny, bo wszystko ekstremalnie krótkie.
Maciejewski mnie rozbawił, niby wszystko zużyte, stare jak świat, ale pozestawiał zgrabnie, jednocześnie śmiałem się z puenty i mlaskałem w poszukiwaniu smaku ratującego życie, a podstępnie wypitego eliksiru życia.

Filipowi się stała krzywda, jak zwykle porządnie napisał coś, czemu robak zeżarł puentę.

Ze wstydem muszę się przyznać, że mam kłopot z rozkumaniem Jamiołkowskiego. Wiem, że to jest fajne, ale wszelkie skojarzenia, związane z kluczowymi słowami wiodą mnie na manowce. No amba fatima. Ktoś coś?

Baribal
Umysł pisarza

Postautor: Baribal » ndz 24 sty 2016, 14:14

Leszku, dziękuję,w imieniu redakcji, za uwagi do numeru. Co do zainteresowania autorów, najczęściej objawia się ono przez aktywność na FB, brak jego na Wery, które samo z siebie ma problemy z istnieniem jest podwójnie smutne, ale też jest poza naszym zasięgiem.

Co do tekstu Filipa, przykro mi z powodu tego redakcyjnego chochlika, osoba odpowiedzialna już została poinformowana.

Awatar użytkownika
Leszek Pipka
Akcelerator
Akcelerator

Postautor: Leszek Pipka » ndz 24 sty 2016, 14:36

Bari, oczywiście, że nie możecie zrobić wiele więcej, niż robicie, to i tak dużo. Zaraza na tego fejsbuka, domowi anarchiści i kontestatorzy mają przegwizdane :-)

A to niedobra osoba, fuj, konsekwencje służbowe, Panie Naczelny, trzeba wyciągnąć :-P
No dajże spokój.
A póki co, po prostu zamieść pełny tekst Filipa w poście, tutaj, tymczasowa naprawa też jest jakimś rozwiązaniem.

Wróć do „Drabble na Niedzielę”