Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Lodzik

Miniatury - krótkie teksty, stanowiące zamkniętą całość.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Awatar użytkownika
tomek3000xxl
Pisarz osiedlowy
OSTRZEŻENIA: 0

Lodzik

Postautor: tomek3000xxl » pn 02 gru 2019, 17:12

Piękna Zosia przyciągała uwagę wszystkich facetów. Wysoka, zgrabna ze sterczącymi sutkami, doprowadzała do szaleństwa, kręcąc biodrami i szepcząc zmysłowym głosem. Sam seks, mówili jedni, zdrowa z niej dupa, dodawali ci mniej romantyczni. Zosia kochała jednak tylko swojego Wojtka.
Siedziała w fotelu i spoglądając mu w oczy, uśmiechnęła się tajemniczo. Oblizała powoli wyszminkowane usta, pochylając się w stronę swego chłopaka. Wyjęła, a właściwie wyszarpnęła to ze spodni i oblizała wargi ze smakiem.
Patrzył na nią, nie mogąc uwierzyć, że za chwilę, to się stanie. Nigdy tego nie robiła, tłumacząc, że to ohydne, a nawet niezdrowe.
Wsunęła go do ust, Wojtek zadrżał i zamknął oczy. Ssała powoli, próbując naślinić, zanim podkręci tempo. Wkładała głęboko i wyjmowała wolno, nie spuszczając wzroku ze swojego ukochanego. Wciskała delikatnie język pod główkę, drażniąc przez kilka sekund, by po chwili objąć całego ustami. Wojtek był w siódmym niebie, wzdychał i jęczał, a kilka łez spłynęło po szczęśliwej twarzy.
- Skończyłam - wykrzyknęła radośnie, wsuwając mu w dłoń patyczek po lizaku. Chupa Chups są najlepsze, pomimo że tyle w nich cukru.
On też skończył, zastanawiając się, jak czmychnąć do łazienki.

Awatar użytkownika
szopen
Pisarz pokoleń
Kontaktowanie:

Lodzik

Postautor: szopen » pn 02 gru 2019, 17:17

Sama puenta słaba, bo takie teksty czytałem tak z 30 lat temu (obok "poradnika wsiadania do małego fiata" i "poradnika otwierania butelki z piwem").

tomek3000xxl pisze:Source of the post Siedziała w fotelu i spoglądając mu w oczy, uśmiechnęła się tajemniczo.

Tu mi w tym zdaniu coś nie pasuje. Siedząc w fotelu i spoglądając w oczy by pasowało więcej, ale wtedy jest za dużo zajęcy (no wiesz, końcówek -ąc, -jąc).

tomek3000xxl pisze:Source of the post Oblizała powoli wyszminkowane usta, pochylając się w stronę swego chłopaka

Swego zdecydowanie zbędne

tomek3000xxl pisze:Source of the post Wsunęła go do ust, Wojtek zadrżał i zamknął oczy.

Kropka po ust! INterpunkcja to są pauzy oraz pokazują, gdzie się kończy myśl. Jeżeli by tam miał być przecinek, to ja dla zwiększenia płynności czytania dodałbym jakiś spójnik np "a Wojtek zadrżał". "Go" nie wiadomo do czego się odnosi - wcześniej podmiotem był Wojtek.

Awatar użytkownika
Romecki
Pisarz
Pisarz
Kontaktowanie:

Lodzik

Postautor: Romecki » pn 02 gru 2019, 17:31

Szczerze mówiąc, jak się ma 14 lat, to takie coś jara, a jak się ma dużo więcej, to nie tylko nie jara, ale wręcz oziębia. W sensie emocji literackich...
Nie mówiąc o tym, że chwyt z takimi zakończeniami jest niemiłosiernie zgrany, ja się domyśliłem puenty zbyt szybko :)

FB: https://www.facebook.com/romek.pawlak
Miłek z Czarnego Lasu http://tvsfa.com/index.php/milek-z-czarnego-lasu/
"Weryfikatorium to arena nie ma litości nie ma uuu nie ma" by brat_ruina

Awatar użytkownika
tomek3000xxl
Pisarz osiedlowy

Lodzik

Postautor: tomek3000xxl » pn 02 gru 2019, 17:54

A ja z mojej strony, życzę obu komentującym z kryzysem wieku średniego, lepszego poczucia humoru :) Bawimy się ucząc, uczymy bawiąc. :waryjaci: :piwo: :ulan:

Awatar użytkownika
Romecki
Pisarz
Pisarz
Kontaktowanie:

Lodzik

Postautor: Romecki » pn 02 gru 2019, 17:56

E tam, sprzedajesz suchara dziewiątej świeżości :)
Ja na swój humor nie narzekam, na Wery też go czasem widać. Ale co jest grafomanią, to trzeba nazwać po imieniu :P

Awatar użytkownika
tomek3000xxl
Pisarz osiedlowy

Lodzik

Postautor: tomek3000xxl » pn 02 gru 2019, 18:01

Romek, ja nawt grafoman nie jestem :) , ale starczy, bo zielona już zgrzyta zębami. :)

Awatar użytkownika
Romecki
Pisarz
Pisarz
Kontaktowanie:

Lodzik

Postautor: Romecki » pn 02 gru 2019, 18:06

Ja krytykuję tekst, nie Ciebie :) i on jest słaby jak z chłopackiej szkolnej toalety, co poradzić... Przyjmij to na klatę :)

Awatar użytkownika
ela
Pisarz domowy

Lodzik

Postautor: ela » pn 02 gru 2019, 18:23

Cześć Tomek,
W moim odczuciu Twój tekst jest niesmaczny po prostu. "Obślizgły" taki, jak ten wspomniany lizak. I te wszystkie szczegóły, jak dokładnie Zosia "to" robiła, cały ten podtekst. I okropnisty, wulgarny tytuł. Brrr... No nie mój klimat zupełnie.

Awatar użytkownika
tomek3000xxl
Pisarz osiedlowy

Lodzik

Postautor: tomek3000xxl » pn 02 gru 2019, 18:29

No to Cię Ela przepraszam, tak mi się nudziło... :hug:
Inni mogą, to ja nie mogę... błędów popełniać :ups:

Awatar użytkownika
ela
Pisarz domowy

Lodzik

Postautor: ela » pn 02 gru 2019, 18:42

Oczywiście, że możesz popełniać błędy. Ile tylko chcesz. Do końca świata i trzy dni potem :) Nie ma ludzi nieomylnych.
Ja tylko i wyłącznie, napisałam o moich wrażeniach po przeczytaniu Twojego tekstu. I już.
Uszy do góry :)

Wróć do „Miniatura literacka”