31

Latest post of the previous page:

Ode mnie Atlas Świata po niemiecku - wydanie z 1976 roku :)
Nie jest naj­ważniej­sze, byś był lep­szy od in­nych. Naj­ważniej­sze jest, byś był lep­szy od sa­mego siebie z dnia wczorajszego. - Mahatma Gandhi

"tylko grafomani nie mają żadnych wątpliwości odnośnie swojej tfurczości" - Navajero

32
Ja mogę dorzucić Władysława Tatarkiewicza "O szczęściu", nam kilka egzemplarzy starszego wydania, ale musiałbym jeden z nich odszukać w otchłani domowej biblioteki, więc zanim go dostarczę, może potrwać... Ale na nagrodę pocieszenia będzie jak ulał. :)

33
nie wiem, skąd pomysł nazwy Turniej o Puchar Admina, ale to bardzo, bardzo marketingowy fail w moich oczach. (dodać wielki i wyjdzie Wielki Turniej O Puchar Admina - czyli WTOPA)

A ja się dorzucam od lat, wiec ta inicjatywa ma ode mnie duże wsparcie finansowe :)
„Daleko, tam w słońcu, są moje największe pragnienia. Być może nie sięgnę ich, ale mogę patrzeć w górę by dostrzec ich piękno, wierzyć w nie i próbować podążyć tam, gdzie mogą prowadzić” - Louisa May Alcott

   Ujrzał krępego mężczyznę o pulchnej twarzy i dużym kręconym wąsie. W ręku trzymał zmiętą kartkę.
   — Pan to wywiesił? – zapytał zachrypniętym głosem, machając ręką.
Julian sięgnął po zwitek i uniósł wzrok na poczerwieniałego przybysza.
   — Tak. To moje ogłoszenie.
Nieuprzejmy gość pokraśniał jeszcze bardziej. Wypointował palcem na dozorcę.
   — Facet, zapamiętaj sobie jedno. Nikt na dzielnicy nie miał, nie ma i nie będzie mieć białego psa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Skarbonka”