Zbiórka na ToPA-ę 2014!

1
Nikt nie zauważył (lub z powodu opisu się do tego nie przyznał) dziś stworzonego działu, więc nie wytrzymam i się wygadam: na ósme urodziny forum odbędzie się Wielki Finał Turnieju o Puchar Administratora WeryfikatoriuM 2014! W tej chwili jestem na etapie przemyśleń co zmienić/nowego wprowadzić w porównaniu do pierwszej edycji oraz... zbierania do Skarbonki. :)

Każdy podarek mile widziany; w szczególności książki nowe, używane, dołożenie się gotówkowo (ufundujemy bon podarunkowy do księgarni internetowej na kwotę, jaką wspólnie zbierzemy) i co Wam do głowy przyjdzie, że zwycięzcy się ucieszą. :) Jeśli ktoś ma ochotę niezależnie ufundować swoją osobistą nagrodę specjalną, to jestem otwarty na propozycje.

Na razie proszę o wstępne deklaracje, na konkrety przyjdzie pora. To nowa inicjatywa, więc temat jest również testem czy się przyjmie i sprawdzi. Zapraszam!

Imperator ze swej strony stawia Puchar! 8)

W Skarbonce:
- Puchar dla Zwycięzcy
- obecnie wartość bonu do księgarni wyniesie: 500zł
- nowe książki w liczbie 3 (po cichu liczymy na autografy Navajero i Romka :>)
- trzy cebulki, z których wyrośnie czterolistna "koniczyna"
- notatki z gramatyki opisowej
- "fajoska karcianka"
- plik tajemniczych fotografii, własnoręcznie zebranych podczas skromnych podróży po świecie. Będą też pocztówki i krótkie, praktyczne opisy na odwrocie :-)
- wersja "Mrugnięcia" Godhanda napisana piórem na jakimś fajnym papierze, oczywiście z dedykacją dla zwycięzcy,
- pierwsza część Wielkiego Północnego Oceanu Katarzyny Szelenbaum (z 2013) [stan b. dobry],
- pierwsza część cyklu o Stephanie Plum autorstwa Janet Evanovich (z 2012) [stan b. dobry],
- Atlas Świata po niemiecku - wydanie z 1976 roku,
- "Syzyfowe prace",
- ulubiona rzeźba eksindy,
- ...

Świnka się uprzejmie uśmiecha i dziękuje za wypełnianie jej.:) Obrazek
Ostatnio zmieniony pt 06 gru 2013, 00:39 przez Faraon, łącznie zmieniany 20 razy.
Adres e-mail: kontakt@weryfikatorium.pl
WeryfikatoriuM na Facebooku

Land of Fairy Tales

Eskalator.exe :batman:

2
Zauważyłem. U mnie słowo droższe pieniędzy (e tam, chciałbym, ale trzeba trzymać fason :-) ). To ładną książkę dam. Powiedziałem, że pięć zyla za miesiąc to dobra koncepcja, to też dam. Komu?

3
Prześlę książkę. Nówkę :)
Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

6
To na konkurs wewnetrzforumowy?
Czy on będzie ogólnopolski?

To znaczy - ja nie prę żeby konkurować z literackim Noblem :D
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt.(Wittgenstein w połowie rozumiany)

8
Avenger pisze:wewnątrzforumowy.
Mam nadzieję, że nie zabrzmi to nietaktownie - a mogę zaryzykować propozycję promocji marki "Weryfikatorium" a nie osoby - z całym szacunkiem - Admina?
Warto, bo z pewnością konkurs będzie miał zacny poziom, służący wizerunkowi Forum

Av: Odezwę się na priv, żeby tu nie offtopować.
Ostatnio zmieniony pt 30 sie 2013, 12:56 przez Natasza, łącznie zmieniany 1 raz.
Granice mego języka bedeuten die Grenzen meiner Welt.(Wittgenstein w połowie rozumiany)

9
Avenger pisze:Sep, ten dyplom też serio?

Yyy. To znaczy mogę, ale prawdę mówiąc średnio mi się chce, kaligrafia to bardzo wdzięczna, ale upierdliwa sztuka. :P Pomyślę. Ale równie dobrze można wydrukować. xd
1 | 2 | 3 | 4 | O poezji

11
Książka - nówka.

Ale lepiej zorganizować konkurs, który będzie promował Weryfikatorium na zewnątrz. Jak już ktoś tu trafił, nie trzeba mu wskazywać drogi :)
"Hehe bez przesady. Nie wydaje mi się by komukolwiek z tego portalu udało się wydać książkę, i to jeszcze taką żeby była w sklepach." by Tomek Bordo
"Weryfikatorium to arena nie ma litości nie ma uuu nie ma" by brat_ruina;
Miłek z Czarnego Lasu http://tvsfa.com/index.php/milek-z-czarnego-lasu/ FB: https://www.facebook.com/romek.pawlak

12
Romek Pawlak pisze:Ale lepiej zorganizować konkurs, który będzie promował Weryfikatorium na zewnątrz. Jak już ktoś tu trafił, nie trzeba mu wskazywać drogi :)
Ja popieram ideę.
Niekoniecznie rezygnować z wewnętrznego zmagania się uczestników, bo to tradycja.
Ale wziąć pod uwagę spokojną i długoterminową akcję wizerunkową.

14
Że niby HW?
Zajrzałam - przy HW jest wzmianka o patronacie medialnym ino. Jednym z wielu patronatów.

Av: Że nie mam czasu na nic ogólnopolskiego, mogę wspierać technicznie jak mogę, jeśli się znajdą osoby chętne do organizacji.
Ostatnio zmieniony pt 30 sie 2013, 16:11 przez Natasza, łącznie zmieniany 2 razy.

15
Natasza pisze:Mam nadzieję, że nie zabrzmi to nietaktownie - a mogę zaryzykować propozycję promocji marki "Weryfikatorium" a nie osoby - z całym szacunkiem - Admina?
Z równie wielkim szacunkiem popieram - promujmy Weryfikatorium.
"Natchnienie jest dla amatorów, ten kto na nie bezczynnie czeka, nigdy nic nie stworzy" Chuck Close, fotograf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Skarbonka”