Obrazek Weryfikatorium

brak kultury i cyrk w Internecie

Wszystkie pozostałe tematy

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator, Zasłużeni przyjaciele

Przemek

Postautor: Przemek » sob 17 mar 2018, 00:31

Pozwolę sobie nagłośnić problem. Niejaki pan_ruina wysłał mi wiadmośc w której napisał "czy mogę cię ru**ać".

Wkleiłem je, bo uważam to za ostanie dziadostwo.

Jednak owo zdjęcie zaczęło znikać, więc wklejałem je co chwilą, aż tu nagle przyszedł post od Ancepy, która twierdziła, że użytkownik mnie obraził, że ona się tym zajmie, ale zdjęcie nie może być, bo widnieje na nim wulgaryzm. Zamzałem więc literę tego wulgaryzmu.

► Pokaż Spoiler

Kurczę ja wszedłem na forum, a nie do cyrku...
Mam nadzieję, ze tu na hyde parku sznowna ancepa nie zablokuje mnie i nie da ostrzeżenia, bo... zupa była za słona. Amen

----
post edytowany - dodanie zdjęcia i usunięcie niepotrzebnych komentarzy na temat pw z moderatorem

/ith/

Awatar użytkownika
ithi
Siewca Dobra
Siewca Dobra
OSTRZEŻENIA: 0
Kontaktowanie:

Postautor: ithi » sob 17 mar 2018, 00:32

Przemku, zajmujemy się tematem, Ruiny nie ma w tej chwili na forum, dlatego ancepa Ci tak odpowiedziała.
Takie zachowanie jakie zostało zareprezentowane w PW nie jest akceptowalne i też uważam, że jeżeli dostałeś taką wiadomość, to należą Ci się przeprosiny.

gosia

„Szczęście nie polega na tym, że możesz robić, co chcesz, ale na tym, że chcesz tego, co robisz.” (Lew Tołstoj).

Obrazek

Awatar użytkownika
ithi
Siewca Dobra
Siewca Dobra
OSTRZEŻENIA: 0
Kontaktowanie:

Postautor: ithi » sob 17 mar 2018, 08:25

Przeprosiny od brata_ruiny dla Przemka zostały przez Ruina wysłane na PW.

► Pokaż Spoiler

Jest mi szalenie przykro, że Przemka spotkała taka sytuacja, ze strony jednego z użytkowników naszego forum.

Ze strony Administracji wyrażam ubolewanie, że konflikt eskalował w ten sposób.

brat_ruina otrzymuje trzecie ostrzeżenie i zakaz pisania.

Przemek dostaje ostrzeżenie za niezastosowanie się do próśb administracji i spamowanie tym samym postem zamiast spokojnie przeczytać PW.

gosia

„Szczęście nie polega na tym, że możesz robić, co chcesz, ale na tym, że chcesz tego, co robisz.” (Lew Tołstoj).

Obrazek

Wróć do „Mydło i powidło”