Image

Izabella - dziennik

Dzienniki regularnego pisania

Moderatorzy: Weryfikator, Moderator

Izabella
Pisarz domowy

Izabella - dziennik

Postautor: Izabella » 04 cze 2017, 22:16

Ostatni post z poprzedniej strony:

Raport nie-Sobotni
- no dobrze, nie ma żadnego podsumowania, bo zwyczajnie nic się nie działo. ;( Parę zdań raz na jakiś czas wpisane do zeszytu i tyle.
- opowiadania, które planowałam wysłać na konkurs nie skończyłam na czas, ale może to i dobrze, planuję dalej je męczyć.

Dylemat mam. Bo tak, zauważyłam, że mogę albo:
a) pisać codziennie, bez względu na to czy mam siły, czy myślę i tak dalej.
albo
b) pisać kiedy jest dogodny moment (nie chodzi mi tu o wenę, tylko o chwilę, kiedy spokojnie mogę usiąść i zabrać się do pracy)

Przy opcji a) udaje mi się pisać regularnie, nie przerywam, nie mam przestojów, ale tekst nie zawsze jest tak dobry, jakbym chciała, bo czasami zwyczajnie już nie myślę. Z kolei b) gwarantuje lepszą jakość moich wypocin, ale niesie za sobą niebezpieczeństwo coraz rzadszego pisania, odsuwania, aż do całkowitego zaprzestania, jak mi się to zdarzyło ostatnio.

W każdym razie, teraz chcę zabrać się znowu do pracy (aż sobie bitewną, epicką muzykę włączyłam dla kurażu). Na razie zdecydowałam się na opcję b), aczkolwiek nie wiem, czy mi wyjdzie. :P

Dalsze plany
- pisać co dzień po trochu Wróciłaś.
- raz na tydzień wrzucać coś na blog. Przez moment wychodziło, może teraz też da radę. :)
- sprawdzać ile stron na tydzień przybywa.

Następny Raport nie-Sobotni planuję w piątek. :)

Izabella
Pisarz domowy

Izabella - dziennik

Postautor: Izabella » 10 cze 2017, 00:10

Raport nie-Sobotni
- pisałam codziennie. I po trochu niestety.
-przybyły raptem dwie strony
- miałam więcej czasu, ale nie umiałam go rozplanować i wykorzystać na pisanie.
- na Szortalu umieścili moją miniaturkę. :D

Dalsze plany
- dalej pisać codziennie (aczkolwiek mam nadzieję, że trochę więcej niż po trochu).

Izabella
Pisarz domowy

Izabella - dziennik

Postautor: Izabella » 25 cze 2017, 23:20

Raport nie-Sobotni
- dobra, jestem oficjalnie z siebie niezadowolona, :( w pracy zrobił się luz, odpadł mi angielski, ale i tak nie umiem wykorzystać tego, że mam więcej czasu
- przybyło pół strony, ale przynajmniej moja droga beta-czytelniczka (siostra ukochana) powoli zaczyna odczuwać niepokój w trakcie lektury
- wrzuciłam coś na bloga, niestety nie jakieś opowiadanie, tylko opis książki, która mi się spodobała. Mało.
- udzielam się na Instagramie jak głupia, robiąc zdjęcia kawy, którą planuję pić w trakcie pisania, po czym piszę jedno zdanie, albo dwa. Gdzie sens, gdzie logika? :(

Dalsze plany
- minimum dwie strony dziennie

Wróć do „Maraton pisarski”