Rozmowy z Cosiem. Rozmowa pierwsza.

Obrazek
Najlepsze z prozy
Awatar użytkownika
martttyna
Pisarz osiedlowy
OSTRZEŻENIA: 0

Postautor: martttyna » śr 28 lut 2007, 21:02

Ostatni post z poprzedniej strony:

nie bądź taki skromy :)

Serce, które kocha, jest zawsze młode.

Przysłowie Greckie

Awatar użytkownika
raskolnikow
Pisarz domowy

Postautor: raskolnikow » ndz 04 mar 2007, 12:43

Chyba nie powiem nic odkrywczego... Bardzo mi się podobało, naprawdę, super pomysł :D

Tylko...

Gdyby stwierdzenie : "traktuj nieznajomych jak przyjaciół" mogło pomóc nieśmiałym to by było dobrze . . .

Dodane po 2 minutach:

aha... i wszystkie Cię, Ciebie itd. nie powinny być z małej litery? przecież to rozmowa, a nie list :wink:

"You have to be someone"

Robert Nesta Marley

Awatar użytkownika
Hail_ttt
Pisarz domowy

Postautor: Hail_ttt » ndz 11 mar 2007, 23:30

świetny pomysł na dialog, dobry styl... ogólnie dobrze napisane i wciągająco, ale jak dla mnie trochę banalne.

Przepraszam, że skrytykuję jako jedyna chyba osoba w tym temacie, ale mam nadzieję, że będzie to krytyka konstryktywna. Mianowicie nie podoba mi się, że rozmowa wygląda trochę jak poradnik dla nieśmiałych (skojarzyło mi się troszkę z Wujkiem Dobrą Radą z Misia).

Skoro wymyśliłeś już taką /ciekawą, dobrą, inspirującą itd. itp./ formę dialogu to moim zdaniem mógłbyś zrobić z tym coś więcej... ale to tylko Moje Zdanie.

Ogólnie, dodam po raz kolejny, bardzo dobrze się czytało, świetny pomysł... ale widzę w tym potencjał na coś lepszego :)

„Wszyscy siedzimy

w rynsztokach, ale niektórzy

z nas patrzą w gwiazdy.”

Oscar Wilde

Awatar użytkownika
hati
Szkolny pisarzyna
Kontaktowanie:

Postautor: hati » wt 09 cze 2009, 12:05

uff, już się bałam, że tylko ja to odebrałam tak nie do końca pozytywnie. :)

Czyta się przyjemnie, własnie jak poradnik dla nieśmialych. Naprawdę, nie znalazłam tam nic odkrywczego, ani zabawnego, ani z pomysłem. A to własnie te trzy cechy decyduja o tym, czy tekst mi sie podoba czy nie. Trochę stylizowany, nienaturalny język - czy tak się własnie myśli? No ja na pewno myśle inaczej:).

Oczywiście, kim ja tu jestem, żeby krytykować. Sama tu jeszcze nic nie wrzucilam ;)

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
by Sheldon Cooper

Wróć do „Najlepsze z prozy”