Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Puk, puk

Wszystko o Was, kim jesteście, co robicie, ile macie lat.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator

Awatar użytkownika
Mane Tekel Fares
Pisarz domowy
OSTRZEŻENIA: 0

Puk, puk

Postautor: Mane Tekel Fares » czw 05 wrz 2019, 21:50

Ostatni post z poprzedniej strony:

Dodaj awatara. Niechcący uzmysłowiono mi, że to ociepla wizerunek.
W każdym razie, witam Cię, serdecznie.

Awatar użytkownika
elka
Pisarz osiedlowy

Puk, puk

Postautor: elka » czw 05 wrz 2019, 21:54

Witaj, Lucynko.

Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że wreszcie dopłynęłaś do portu... :)

Awatar użytkownika
Faraon
Imperator
Imperator
Kontaktowanie:

Puk, puk

Postautor: Faraon » czw 05 wrz 2019, 22:02

Hejka!

Klawo, że wpadłaś. :)
Ani się obejrzysz jak wstawisz tu pięćdziesiątego posta i ruszysz z nami w wir czatowych pogawędek. ^^

Awatar użytkownika
nebbia
Pisarz domowy

Puk, puk

Postautor: nebbia » czw 05 wrz 2019, 23:17

iris pisze:Source of the post Gryziemy tylko w piąte czwartki miesiąca od siódmej do dziewiątej.

Iris, postaram się te piąte czwartki skrzętnie omijać, chociaż znając moją ciekawość, a także przewrotność, będą mnie nieustannie kusiły.

Mane Tekel Fares pisze:Source of the post Dodaj awatara. Niechcący uzmysłowiono mi, że to ociepla wizerunek.

Dobrze, jak tylko znajdę odpowiedni awatar do kmiotka (absolutnie urocze), natychmiast wkleję.

Faraon pisze:Source of the post Ani się obejrzysz jak wstawisz tu pięćdziesiątego posta i ruszysz z nami w wir czatowych pogawędek.

Ze mnie to raczej taka eremitka. Z racji zawodu bardziej jestem przyzwyczajona do przebywania wśród muzealnych eksponatów, gdzie czuję się "u siebie", o - jakoś tak:

Pewna kustoszka ze starego Krakowa
nikomu nie pozwoliła dojść do słowa
wysokie IQ miała
na świat wyjść nie chciała
więc teraz w gablocie straszy jej głowa

Elka, Gorgiaszu, miło spotkać znajomych.

Wszystkim bardzo dziękuję za miłe słowa, już czuję się raźniej.

Pozdrawiam
n

Awatar użytkownika
Navajero
Pisarz
Pisarz

Puk, puk

Postautor: Navajero » czw 05 wrz 2019, 23:25

Faraon pisze:Ani się obejrzysz jak wstawisz tu pięćdziesiątego posta i ruszysz z nami w wir czatowych pogawędek. ^^

Może niech się nie demoralizuje tak od razu? :P

Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Romecki
Pisarz
Pisarz
Kontaktowanie:

Puk, puk

Postautor: Romecki » czw 05 wrz 2019, 23:28

Skoro Nebbia już na jakimś forum działa, to wydaje się zaprawiona w bojach i żaden chat jej niestraszny :)

FB: https://www.facebook.com/romek.pawlak
Miłek z Czarnego Lasu http://tvsfa.com/index.php/milek-z-czarnego-lasu/
"Weryfikatorium to arena nie ma litości nie ma uuu nie ma" by brat_ruina

Awatar użytkownika
iris
WModerator
WModerator

Puk, puk

Postautor: iris » pt 06 wrz 2019, 07:34

nebbia, pisz kometarze, daj się poznać i zapraszamy na kawę na czata (zwanego przez nas SB :)) Miło będzie mieć siostrę muzealniczkę (moja kariera muzealna jak na razie jest przeszłością, ale tęsknię i czuję więź :happy-smileyflower: ).

„Styl nie może być ozdobą. Za każdym razem, kiedy nachodzi cię ochota na pisanie jakiegoś wyjątkowo skocznego kawałka, zatrzymaj się i obejdź to miejsce szerokim łukiem. Zanim wyślesz to do druku, zamorduj wszystkie swoje kochane zwierzątka.” Arthur Quiller-Couch

„Czasami nie wie się czegoś aż do czasu, kiedy się wie. Nie ma w tym nic złego.” Kubuś

Awatar użytkownika
brat_ruina
Legenda pisarstwa
OSTRZEŻENIA: 1

Puk, puk

Postautor: brat_ruina » pt 06 wrz 2019, 08:17

Mane Tekel Fares pisze:Source of the post Dodaj awatara. Niechcący uzmysłowiono mi, że to ociepla wizerunek.
Nawet bardzo. Awek fotki w bikini zawsze ociepla:)

Witaj nebbia

Jeszcze raz odwróciłam głowę, by zobaczyć, jak lafirynda odchodzi dumnym krokiem, plaskając głośno pośladkami

Ja sam przeczytałem już ok. 8 000 książek

http://postscriptum.net.pl/prezentacje/ ... 5_pop4.pdf
http://postscriptum.net.pl/prezentacje/ ... 6_druk.pdf
http://postscriptum.net.pl/prezentacje/ ... tu_ABC.pdf

Awatar użytkownika
nebbia
Pisarz domowy

Puk, puk

Postautor: nebbia » pt 06 wrz 2019, 11:44

brat_ruina pisze:Source of the post Mane Tekel Fares pisze:
Source of the post Dodaj awatara. Niechcący uzmysłowiono mi, że to ociepla wizerunek.
Nawet bardzo. Awek fotki w bikini zawsze ociepla:)

Koronczarki z Koniakowa właśnie dziergają mi nowe, zaraz do nich napiszę, aby je pogonić z robotą. W końcu na moje bikini potrzeba aż nieco ponad 100 dużych motków jedwabnego kordonku. ;) Taki drobiazg. Właśnie zadzwoniły, że 100... to za mało. Muszą zatrudnić dodatkową artystkę koronczarkę - więc rozumiesz - prawda?

iris pisze:Source of the post pisz kometarze, daj się poznać i zapraszamy na kawę na czata (zwanego przez nas SB ) Miło będzie mieć siostrę muzealniczkę (moja kariera muzealna jak na razie jest przeszłością, ale tęsknię i czuję więź ).

Obawiam się, że moje praktyczne wejście (teoretycznie już jestem) nieco się przeciągnie, bardzo przepraszam. Jednak okoliczności tej zwłoki są dla mnie przyjemne, bowiem po raz kolejny Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius postanowiło przedłużyć czas trwania mojej wystawy "Ze sztalugi i klawiatury, czyli obrazy i słowa", która (w czterech salach ekspozycyjnych - 58 obrazów i 26 wierszy - w podziemiach muzeum, tzw. cellariach) gości już od maja br. Obecnie coś tam zmieniam, coś przewieszam, coś dodaję itp. - zarobiona jestem ;)

Więc, bardzo przepraszam oraz proszę o wyrozumiałość.

Gdyby jednak czyjeś ścieżki kogoś doprowadziły do Krakowa, serdecznie zapraszam do jej obejrzenia w Muzeum UJ - stawiam kawę w muzealnej kawiarni.

Wszystkim - MIŁEGO DNIA
n

Awatar użytkownika
nebbia
Pisarz domowy

Puk, puk

Postautor: nebbia » sob 07 wrz 2019, 15:29

Romecki pisze:Source of the post CV robi wrażenie

nie taki diabeł straszny, jak go malują :twisted:

Wróć do „Tu się przedstawiamy ...”