Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

-Hej jestem...

Wszystko o Was, kim jesteście, co robicie, ile macie lat.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator

Awatar użytkownika
sorkvild
Kmiotek
OSTRZEŻENIA: 0
Kontaktowanie:

-Hej jestem...

Postautor: sorkvild » czw 08 sie 2019, 19:52

-Nie obchodzi mnie kim jesteś[...]
(Tak sam sobie dopowiedziałem, ale to przez moją dziwną osobowość.)

A więc (już wkurzeni?), jestem Sorkvild z centralnej Polski (konkretnie Rzeszów), mam 20 lat i studiuje biotechnologie ale moją pasją jest przede wszystkim literatura i pisanie książek. Jakiś czas temu postanowiłem, że w sumie dosyć trzymania wszystkiego w głowie i zacząłem pisać, przy okazji tworząc bloga. Nie szukam tu raczej niczego konkretnego, może trochę porad, czasem coś zapytać albo pośmiać się z problemów innych ludzi.

Piszę jak na razie powieść fantasy (lubię oryginalność) ale staram się stworzyć jak najmniej sztampowe scenariusze i łączyć różne motywy z pozoru nie pasujące do siebie, takie trochę pistolet i magia, choć jest tego dużo więcej! Jak na razie mam kilkanaście rozdziałów i pomyślałem, że sobie poszukam forum, gdzie można o takich rzeczach pogadać.

Awatar użytkownika
AndrzejQ
Pisarz domowy
Kontaktowanie:

-Hej jestem...

Postautor: AndrzejQ » czw 08 sie 2019, 19:58

Obchodzi, obchodzi :) Cześć. Trochę się poczułem przedwojennie, wyobrażając sobie Rzeszów w centralnej Polsce, ale mniejsza o to. Baw się dobrze. Spotkasz tu wyłącznie dziwne osobowości :)

Pamiętaj: kiedy ludzie mówią ci, że coś jest źle lub nie działa na nich, prawie zawsze mają rację.Natomiast kiedy mówią ci, co dokładnie nie działa, i radzą, jak to naprawić, prawie zawsze się mylą.
Neil R. Gaiman

Awatar użytkownika
Sarah
Poetyfikator
Poetyfikator

-Hej jestem...

Postautor: Sarah » czw 08 sie 2019, 21:00

sorkvild pisze:Source of the post Jak na razie mam kilkanaście rozdziałów i pomyślałem, że sobie poszukam forum, gdzie można o takich rzeczach pogadać.

Rozejrzyj się, poczytaj, skomentuj :) Tu na pewno możesz porozmawiać o tekstach :)
sorkvild pisze:Source of the post Nie szukam tu raczej niczego konkretnego, może trochę porad, czasem coś zapytać albo pośmiać się z problemów innych ludzi.
z tym śmianiem się bym jednak uważała :) Twórcy z reguły są drażliwi :)

Nie jestem w wieku, w którym nieświadomie popełnia się głupstwa.W moim wieku głupstwa popełnia się planowo i z dziką przyjemnością.

Brniesz w mgłę, a pod stopami bagno, uważaj - R.Pawlak 28.02.2018

Awatar użytkownika
szopen
Pisarz pokoleń
Kontaktowanie:

-Hej jestem...

Postautor: szopen » czw 08 sie 2019, 21:40

Witaj! Tylko wielka prośba: może zanim wrzucić pierwszy rozdział powieści fantasy, spróbuj może najpierw coś mniejszego. Niekoniecznie fantasy.

Chyba, że pierwszy rozdział zaczyna się od sceny w karczmie.

Obrazek

Awatar użytkownika
sorkvild
Kmiotek
Kontaktowanie:

-Hej jestem...

Postautor: sorkvild » czw 08 sie 2019, 22:04

szopen pisze:Source of the post
Chyba, że pierwszy rozdział zaczyna się od sceny w karczmie.

No niestety dopiero w 13 jest scenka w karczmie ;)

Była to osoba niepospolitej postury, wielka i szeroka w barach. Nie był tak ogromny jak Biały Miś, jednak dwumetrowi ludzie i tak musieli mu się wydawać śmiesznie mali.

Wróć do „Tu się przedstawiamy ...”