Przywitanie nocną porą

Wszystko o Was, kim jesteście, co robicie, ile macie lat.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator

Awatar użytkownika
Kingsleigh
Zarodek pisarza
OSTRZEŻENIA: 0

Przywitanie nocną porą

Postautor: Kingsleigh » śr 14 mar 2018, 01:21

Lepiej późno niż wcale. Chciałem odłożyć zakładanie konta do rana, ale przez 21 lat zdążyłem się nauczyć, że odkładanie wszelkiego rodzaju rzeczy potrafi się u mnie ciągnąć przez czas nieokreślony. Dlatego właśnie profil powstał już teraz, a skoro jest to wypada się przedstawić.

Jestem osobą pełną sprzeczności, która wciąż tak naprawdę szuka odpowiedzi na pytanie kim naprawdę jest. Paru spraw jednak jestem już pewny i mogę się nimi nawet podzielić. Przez większość czasu jestem optymistą z czym uparcie walczy kryjący się we mnie realista. Nie było mi dane zrozumieć magicznej mocy kawy, więc energię biorę głównie z niezliczonej ilości herbaty. Kolejną rzeczą, która w moim życiu występuje w niezliczonej ilości są seriale. Do pewnego stopnia uznaję je za supermoc, ponieważ ilość informacji fabularnych jaką posiadam przeraża czasem nawet mnie samego. Mój gust muzyczny można w najlepszym razie określić jako specyficzny. Zaryzykuję oklepanym stwierdzeniem i powiem, że słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho.

Ja wyszedłem z szafy już dobre parę lat temu, ale moja twórczość dalej siedzi w przysłowiowej szufladzie. Jest to spowodowane moim niezadowoleniem z własnej twórczości (z czym staram się walczyć) oraz lękiem przed oceną innych. Wiem jednak, że jeśli nie wystawię się na krytykę to ciężko będzie mi zacząć pracę nad własnym warsztatem pisarskim. Nie mam nic do stracenia, a zyskać mogę wiele. Mam bardzo problematyczny zwyczaj pisania pod wpływem weny. Niestety w moim przypadku wena rzadko kiedy uderza dwa razy w tą samą historię. Efekt końcowy jest taki, że mam wiele rozpoczętych projektów i jeszcze więcej zdezorientowanych bohaterów, którzy nagle stają w miejscu i zupełnie nie wiedzą co ze sobą zrobić. Dlatego też chciałbym sobie wypracować jakąkolwiek pisarską rutynę. Ponadto uwielbiam czytać twórczość innych ludzi, więc nie mogę się doczekać aż zobaczę co forum ma do zaoferowania w tej kwestii.

Jak zwykle trochę mnie poniosło, więc dziękuję każdemu kto przebrnął przez to chaotyczne przedstawienie mojej osoby. Witam wszystkich!

Awatar użytkownika
Strzałka
Pisarz domowy

Przywitanie nocną porą

Postautor: Strzałka » śr 14 mar 2018, 12:11

Witaj. Widzę, że też nie chodzisz spać o ludzkiej porze. Bardzo dobrze :)

Awatar użytkownika
Kingsleigh
Zarodek pisarza

Przywitanie nocną porą

Postautor: Kingsleigh » śr 14 mar 2018, 13:02

Strzałka pisze:Source of the post Witaj. Widzę, że też nie chodzisz spać o ludzkiej porze. Bardzo dobrze :)

Zdecydowanie nocna ze mnie istota. Wtedy też przychodzą do głowy najlepsze pomysły :D

Awatar użytkownika
Eldil
Akcelerator
Akcelerator

Przywitanie nocną porą

Postautor: Eldil » śr 14 mar 2018, 13:53

Hmm krewniak, czy konkurencja?
;)
Witaj :)

System crash down. Out of order.

Awatar użytkownika
Kingsleigh
Zarodek pisarza

Przywitanie nocną porą

Postautor: Kingsleigh » śr 14 mar 2018, 14:07

Eldil pisze:Source of the post Hmm krewniak, czy konkurencja?
;)

Jak na razie zamierzam konkurować jedynie ze sobą :) Poza tym myślę, że w tej Krainie Czarów Pisarzy spokojnie starczy miejsca dla naszej dwójki :wink:

Awatar użytkownika
Eldil
Akcelerator
Akcelerator

Przywitanie nocną porą

Postautor: Eldil » śr 14 mar 2018, 14:09

Jeśli będziesz szukał tu sensu, wspomnij napis w moim obecnym avku ;)

Awatar użytkownika
Kingsleigh
Zarodek pisarza

Przywitanie nocną porą

Postautor: Kingsleigh » śr 14 mar 2018, 14:15

Niczego innego nie spodziewałem się po grupie Pisarzy oraz Czytelników :D Każdy z nas musi być chociaż odrobinę szalony przy tylu bohaterach krążących po głowie i domagających się uwagi.

Awatar użytkownika
Remi.G
Szkolny pisarzyna

Przywitanie nocną porą

Postautor: Remi.G » ndz 25 mar 2018, 20:41

Kingsleigh pisze:Source of the post Niczego innego nie spodziewałem się po grupie Pisarzy oraz Czytelników :D Każdy z nas musi być chociaż odrobinę szalony przy tylu bohaterach krążących po głowie i domagających się uwagi.

Ja lubię myśleć, że szaleństwem jest to, że każdy z nas piszę, tworzy sięgając w głębie swego umysłu, wydobywa z chaosu ziarna kreacji,
a potem szlifuje na pieprze to co napisał....

...zamiast jak każdy normalny człowiek jeść chipsy i oglądać mecz.

Wróć do „Tu się przedstawiamy ...”