Siemanko

Wszystko o Was, kim jesteście, co robicie, ile macie lat.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator

Awatar użytkownika
kumpel_kamil
Kmiotek
OSTRZEŻENIA: 0

Siemanko

Postautor: kumpel_kamil » pn 19 lut 2018, 17:22

Witam wszystkich forumowiczów.

Nazywam się Kamil i przez 8 lat dużo Role Playowałem w pewnej grze komputerowej. Wykreowana przeze mnie w niej postać i cała otoczka fabularna stworzona wokół niej popchnęły mnie do napisania własnej opowieści z moim avatarem w roli głównej, jak i z postaciami innych graczy. Postanowiłem jednak zmienić dotychczasowe uniwersum na polski cyberpunk.

Jestem tutaj, ponieważ nigdy nie pisałem dłuższych tekstów i chcę zasięgać rady od innych użytkowników, żeby minimalizować błędy dzięki solidnej krytyce. Jak otrzymam dostęp do działu z weryfikacjami to od razu wrzucam prolog swojej książki do oceny.

Awatar użytkownika
Tymek
Szkolny pisarzyna

Siemanko

Postautor: Tymek » pn 19 lut 2018, 17:39

Cześć,
Role playowałeś, czy grałeś w grę? Jako mistrza gry to dla mnie nie koniecznie to samo.
Czy umieszczenie konkretnie twojego awatara w dziele nie będzie krępujące? Wydaje mi się, że wejdziesz przez to w typowe Power Fantasy, no ale ja się nie znam.
Powodzenia w pisaniu, na twoim miejscu przeczytałbym parę zweryfikowanych tekstów i porównał z tym co się ma. Można się sporo nauczyć.

Czekam na tekst :)

Awatar użytkownika
Jundi
Pisarz domowy

Siemanko

Postautor: Jundi » pn 19 lut 2018, 18:53

Siema Kamil!
Parę ładnych lat gierczyłem w MMOrpgi.
To może być coś. Czekam na Twój tekst w tuwrzuciu :)

"W internecie znajdziecie tylko najprawdziwszą i jedyną słuszną oraz absolutną prawdę"
- Albert Einstein :lol:

Wróć do „Tu się przedstawiamy ...”