ObrazekWszystko o Was, kim jesteście, co robicie, ile macie lat." /> Uszanowanko - Strona 2 - Weryfikatorium.pl

Uszanowanko

16

Latest post of the previous page:

Navajero, masz rację. Dlatego przeczytałem opowiadanie szanownej koleżanki Adrianny. Dlatego też mamy więcej pisarzy niż czytelników. :mrgreen: A tak serio, przecież pisanie i czytanie wzajemnie się nie wykluczają. Powiedziałbym nawet, że wręcz przeciwnie. Chciałbym poznać kiedyś pisarza, który nie czyta tego, co inni napisali.

Uszanowanko

17
Ja przez ostatni tydzień czytam tylko siebie ( muszę przypominać sobie detale wcześniej napisanej trylogii) :)
Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Uszanowanko

20
Navajero, aż mnie wmurowało na chwilę. :mrgreen: Cała trylogia stoi u mnie na honorowej półce książek, których sam widok mnie cieszy. Rozumiem, że można się spodziewać czwartej części?

Uszanowanko

22
Sonas pisze: Navajero, aż mnie wmurowało na chwilę. :mrgreen: Cała trylogia stoi u mnie na honorowej półce książek, których sam widok mnie cieszy. Rozumiem, że można się spodziewać czwartej części?
No u mnie też. Muszę się pochwalić, ale to ja Adamowi podpowiadałem co poniektóre sceny. ;>

Nie no, żartuję ;)
Więc jest nas dwóch co Materię wciągamy nosem ;)
"Im więcej ćwiczę, tym więcej mam szczęścia"
"Jem kamienie. Mają smak zębów."

Uszanowanko

23
Sonas pisze: Navajero, aż mnie wmurowało na chwilę.
Tylko bez kultu jednostki! :)
Adam niepokojąco wygląda tylko na tym avku :)
Nie jestem w wieku, w którym nieświadomie popełnia się głupstwa.W moim wieku głupstwa popełnia się planowo i z dziką przyjemnością.
Brniesz w mgłę, a pod stopami bagno, uważaj - R.Pawlak 28.02.2018

Uszanowanko

24
Sarah pisze:Tylko bez kultu jednostki! :)
Oj tam, oj tam ;)
Obrazek
Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Uszanowanko

25
Navajero, popracuj nad obrazkiem, żeby koło Pilipiuka się znaleźć a nie tak w ostatnim szeregu :P
Nie jestem w wieku, w którym nieświadomie popełnia się głupstwa.W moim wieku głupstwa popełnia się planowo i z dziką przyjemnością.
Brniesz w mgłę, a pod stopami bagno, uważaj - R.Pawlak 28.02.2018

Uszanowanko

26
A bo on ma znajomości w Komitecie Centralnym :P
dr Samuel Johnson
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tu się przedstawiamy ...”