ObrazekWszystko o Was, kim jesteście, co robicie, ile macie lat." /> Cześć - Weryfikatorium.pl

Cześć

1
Cześć wszystkim! Z tej strony studencik politechniki. Między literaturą a mną prawie od urodzenia (mojego) kwitnie wolna miłość. Przez większość czasu pełnię jednak rolę odbiorcy, lecz od czasu do czasu zdarza mi się coś skrobnąć. Nie mogę obiecać, że któryś z przyszłych tekstów tutaj nie trafi :P Miejcie się zatem na baczności :lol: Pozdrawiam!
Tołstoj pisze:W tym jest i ratunek, i nieszczęście człowieka, że kiedy żyje niewłaściwie to może siebie otumanić, by nie widzieć nędzy swego położenia.

Cześć

3
Cześć.
Nino pisze: Między literaturą a mną prawie od urodzenia (mojego) kwitnie wolna miłość.
Nieśpieszna miłość? Dobrze. Poczekamy.
Nino pisze: Nie mogę obiecać, że któryś z przyszłych tekstów tutaj nie trafi :P Miejcie się zatem na baczności :lol:
Umiesz budować nastrój! Zdecydowanie poczekamy. 8)

Baw się dobrze na Wery! :)
Oczywiście nieunikniona metafora, węgorz lub gwiazda, oczywiście czepianie się obrazu, oczywiście fikcja ergo spokój bibliotek i foteli; cóż chcesz, inaczej nie można zostać maharadżą Dżajpur, ławicą węgorzy, człowiekiem wznoszącym twarz ku przepastnej rudowłosej nocy.
Julio Cortázar: Proza z obserwatorium

Ryju malowany spróbuj nazwać nienazwane - Lech Janerka

Cześć

4
Nino, Witaj :)
Życzę dobrego pisania i przyjemności z korzystania forum.
Mamy dla Ciebie List Powitalny,
a w nim dużo pomocnych informacji:)
Nie jestem w wieku, w którym nieświadomie popełnia się głupstwa.W moim wieku głupstwa popełnia się planowo i z dziką przyjemnością.
Brniesz w mgłę, a pod stopami bagno, uważaj - R.Pawlak 28.02.2018
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tu się przedstawiamy ...”