Obrazek Weryfikatorium

Przedstawienie

Wszystko o Was, kim jesteście, co robicie, ile macie lat.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator

Awatar użytkownika
Lessingham
Kmiotek
OSTRZEŻENIA: 0

Przedstawienie

Postautor: Lessingham » czw 13 lut 2020, 17:23

Cześć ;) Na wejściu chciałbym przekazać wszystkim serdeczne a szczere pozdrowienia. Wiele czasu tu spędziłem tylko zerkając zza węgła, czas najwyższy na zmiany. Kiedyś (młodzieńcem będąc, w szkole średniej) bardzo dużo pisałem, niezbyt dobrze ale z pasją (moim pierwszym wrogiem, tak wtedy jak obecnie, interpunkcja). Dziś całość kreatywności topię w pracy akademickiej i tyle mi z tego przychodzi, że nieraz słyszę o nazbyt literackim stylu, umiarkowanie miło widzianym w tekstach teoretycznie mających rządzić się rygorem metody naukowej. Chcę do pisania wrócić po długim czasie, moją duszą za dzieciaka zawładnęła fantastyka i jakoś tak utkwiłem (nick pożyczając od bohatera „The Worm Ouroboros” i trylogii zimiamvijskiej Eddisona), w tym też chcę się rozwijać :>

Awatar użytkownika
Feder9
Pisarz domowy

Przedstawienie

Postautor: Feder9 » czw 13 lut 2020, 17:54

rozwijaj, rozwijaj się, to miejsce jest dobre...i złe, jak u Kinga

Lao Che - Bajka o misiu

Wraz z emocjami mięknie miecz ( pióro ) - nieznany

Awatar użytkownika
Eldil
Dusza pisarza

Przedstawienie

Postautor: Eldil » pt 14 lut 2020, 00:46

Skoro zaglądałeś, to na pewno jesteś świadom wszystkich strasznych rzeczy dla nieprzestrzegających regulaminu :) (Opowiedziałbym, ale mogą to czytać dzieci, a poza tym, sam się boję :) ).
Witaj i działaj :)

"Zatem zadajmy sobie pytanie: po którym tekście oczy krwawią? To jest właśnie tekst Eldila". Chii, walentynki 2020.

Wróć do „Tu się przedstawiamy ...”