Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Przedstawiam się

Wszystko o Was, kim jesteście, co robicie, ile macie lat.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator

Awatar użytkownika
Szarlota
Szkolny pisarzyna
OSTRZEŻENIA: 0

Przedstawiam się

Postautor: Szarlota » ndz 24 lis 2019, 14:29

Cześć! Opublikowałam tu kilka tekstów jakieś 10 lat temu, ale niestety przepadły zarówno hasło, jak i mail. Piszę zawodowo, ale bardziej od strony dziennikarskiej, więc bardzo chciałabym sprawdzić odbiór mojego literackiego pisania. Piszę sobie od kilku lat dwie powieści i noszę się z zamiarem wrzucenia tutaj jakichś wybranych fragmentów którejś z nich - przede wszystkim tych, których jestem najmniej pewna. Oczywiście z jednej strony przeraża mnie wizja jakiejś mocniejszej krytyki, ale jednocześnie wiem, że tego mi trzeba :). No. To chyba tyle.

Awatar użytkownika
Navajero
Pisarz
Pisarz

Przedstawiam się

Postautor: Navajero » ndz 24 lis 2019, 14:30

Witaj :) Poczytamy i zbijemy jak będzie trzeba ;)

Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Romecki
Pisarz
Pisarz
Kontaktowanie:

Przedstawiam się

Postautor: Romecki » ndz 24 lis 2019, 14:39

Cześć,
bez obaw, tu nie gryzą, choć czasem teksty kreślą niemiłosiernie i sugerują poprawki. Ale po latach pracy w zawodzie związanym z;pisaniem to raczej jesteś do tego przyzwyczajona :)

FB: https://www.facebook.com/romek.pawlak
Miłek z Czarnego Lasu http://tvsfa.com/index.php/milek-z-czarnego-lasu/
"Weryfikatorium to arena nie ma litości nie ma uuu nie ma" by brat_ruina

Awatar użytkownika
brat_ruina
Legenda pisarstwa
OSTRZEŻENIA: 1

Przedstawiam się

Postautor: brat_ruina » ndz 24 lis 2019, 14:43

tamara pisze:Oczywiście z jednej strony przeraża mnie wizja jakiejś mocniejszej krytyki
:mrgreen:

Pod jakim nickiem byłaś wcześniej? Hasło do starego możesz odzyskać, moderacja tutaj to nawet dobre ludzie są :hm:

Jeszcze raz odwróciłam głowę, by zobaczyć, jak lafirynda odchodzi dumnym krokiem, plaskając głośno pośladkami

Ja sam przeczytałem już ok. 8 000 książek

http://postscriptum.net.pl/prezentacje/ ... 5_pop4.pdf
http://postscriptum.net.pl/prezentacje/ ... 6_druk.pdf
http://postscriptum.net.pl/prezentacje/ ... tu_ABC.pdf

Awatar użytkownika
Szarlota
Szkolny pisarzyna

Przedstawiam się

Postautor: Szarlota » ndz 24 lis 2019, 15:01

Navajero pisze:Source of the post Witaj :) Poczytamy i zbijemy jak będzie trzeba ;)

Cześć! No, z tym biciem to spokojnie.

Romecki pisze:Source of the post Cześć,
bez obaw, tu nie gryzą, choć czasem teksty kreślą niemiłosiernie i sugerują poprawki. Ale po latach pracy w zawodzie związanym z;pisaniem to raczej jesteś do tego przyzwyczajona :)

I bardzo dobrze. :) Akurat z korektą zazwyczaj jest tak, że kreślenia raczej nie ma zbyt wiele - w praktyce większości się nie chce na to poświęcać czasu, a szkoda, bo teksty na pewno by na tym zyskiwały.

brat_ruina pisze:Source of the post
tamara pisze:Oczywiście z jednej strony przeraża mnie wizja jakiejś mocniejszej krytyki
:mrgreen:

Pod jakim nickiem byłaś wcześniej? Hasło do starego możesz odzyskać, moderacja tutaj to nawet dobre ludzie są :hm:

Szarlota bodajże. Nie jestem pewna. Ale nie miałoby to już raczej sensu, konto jest powiązane z mailem, do którego już nie mam dostępu.

Awatar użytkownika
ithi
Siewca Dobra
Siewca Dobra
Kontaktowanie:

Przedstawiam się

Postautor: ithi » ndz 24 lis 2019, 15:09

Hej ;)
jakiś sezon na powroty, fajnie :)

Napisz do moderacji na pw (czerwony albo zielony nick), podaj jaki mail był do tamtego konta (dla identyfikacji) i przypiszemy posty z przeszłości do nowego konta, a stare zablokujemy.

gosia

„Szczęście nie polega na tym, że możesz robić, co chcesz, ale na tym, że chcesz tego, co robisz.” (Lew Tołstoj).

Obrazek

Awatar użytkownika
Sarah
Poetyfikator
Poetyfikator

Przedstawiam się

Postautor: Sarah » ndz 24 lis 2019, 15:40

Proszę o kontakt na pw.
Proszę również o niedokonywanie nowych wpisów do czasu uporządkowania Twoich nicków.
Zgodnie z regulaminem : § 10. Posiadanie więcej niż jednego konta przez jednego użytkownika jest zabronione.

Szarlota wróciła więc Tamara została zablokowana.
Miło nam, że zechciałaś do nas wrócić i życzymy dobrej zabawy.

Nie jestem w wieku, w którym nieświadomie popełnia się głupstwa.W moim wieku głupstwa popełnia się planowo i z dziką przyjemnością.

Brniesz w mgłę, a pod stopami bagno, uważaj - R.Pawlak 28.02.2018

Wróć do „Tu się przedstawiamy ...”