Przed użyciem zapoznaj się z treścią Regulaminu lub skonsultuj się z Moderatorem lub Adminem,
gdyż każde Forum niewłaściwie stosowane zagraża Twojemu życiu literackiemu i zdrowiu psychicznemu.

Dialogatornia - kwalifikacje do warsztatów z pisania dialogów

Niespodzianka

Wszystko o Was, kim jesteście, co robicie, ile macie lat.

Moderatorzy: Poetyfikator, Moderator, Weryfikator

Awatar użytkownika
echO
Pisarz domowy
OSTRZEŻENIA: 0

Niespodzianka

Postautor: echO » ndz 09 cze 2019, 00:34

Cześć. Zgadnijcie co! Chciałbym się mianowicie przedstawić i przywitać.
To tyle z niespodzianek. Nazywam się Krzysiek i pozdrawiam wszystkich entuzjastów fantastyki! Pozostałych proszę o ujawnienie się, nie ma powodu, żeby odwlekać nieuniknione - damy sobie po facjatach i lody uznamy za przełamane, zgoda?
Nie mam wieku, mam tylko swoje nędzne ciało i nałogi (głównie jedzenie i spanie), czytam od o, takiego, smarka, nie zawsze fantastykę, piszę zaś odkąd uznałem, że ktoś w końcu musi pobić "władcę pierścieni" (naturalnie nie znałem wtedy jeszcze "diuny" czy choćby "ostatniego władcy pierścienia"; czyli no, młokos byłem, już nie smark). Nie będę wam ściemniał, że zarejestrowałem się celem wyłonienia spośród forumowiczek swej przyszłej ślubnej (wybacz, najdroższa) palnę więc z mostu, że przede wszystkim liczę na słowa krytyki pod moimi tekstami, które marzy mi się tutaj pewnego dnia zamieścić. Pisuję głównie prozę (fantastyka, a jakże) ale uzbierało mi się też niemało wierszy - najchętniej właśnie fantastykę i wiersze chciałbym tu przeglądać.

Awatar użytkownika
iris
WModerator
WModerator

Niespodzianka

Postautor: iris » ndz 09 cze 2019, 07:19

Cześć echO, , z racji sprawowanego "urzędu", przypominam, że lubimy tutaj nasz Regulamin :) Zanim cokolwiek wrzucisz, proszę zaprzyjaźnij się z nim <3
Od siebie wspomnę, że krytyka (konstruktywna i rzeczowa, oczywiście :D ) jest naszym chlebem powszednim, więc z pewnością Twoje oczekiwania zostaną spełnione ;) Poza tym baw się dobrze (poza " Tuwrzuciem" czeka dział poezji), czytaj, komentuj, wrzucaj. Witamy na forum!
[PS. Większość użytkowniczek to mężatki, ale mamy kilka panien na wydaniu ;) ]

„Styl nie może być ozdobą. Za każdym razem, kiedy nachodzi cię ochota na pisanie jakiegoś wyjątkowo skocznego kawałka, zatrzymaj się i obejdź to miejsce szerokim łukiem. Zanim wyślesz to do druku, zamorduj wszystkie swoje kochane zwierzątka.” Arthur Quiller-Couch

„Czasami nie wie się czegoś aż do czasu, kiedy się wie. Nie ma w tym nic złego.” Kubuś

Awatar użytkownika
echO
Pisarz domowy

Niespodzianka

Postautor: echO » pn 10 cze 2019, 00:59

iris pisze:Source of the post Większość użytkowniczek to mężatki, ale mamy kilka panien na wydaniu

Yesssssss

Awatar użytkownika
brat_ruina
Legenda pisarstwa
OSTRZEŻENIA: 2

Niespodzianka

Postautor: brat_ruina » pn 10 cze 2019, 09:39

echO pisze:Nie będę wam ściemniał, że zarejestrowałem się celem wyłonienia spośród forumowiczek swej przyszłej ślubnej
https://youtu.be/XsROpHqVDao

Jeszcze raz odwróciłam głowę, by zobaczyć, jak lafirynda odchodzi dumnym krokiem, plaskając głośno pośladkami

Ja sam przeczytałem już ok. 8 000 książek

http://postscriptum.net.pl/prezentacje/ ... 5_pop4.pdf
http://postscriptum.net.pl/prezentacje/ ... 6_druk.pdf
http://postscriptum.net.pl/prezentacje/ ... tu_ABC.pdf

Awatar użytkownika
Sarah
Poetyfikator
Poetyfikator

Niespodzianka

Postautor: Sarah » pn 10 cze 2019, 11:47

echO pisze:Source of the post Pisuję głównie prozę (fantastyka, a jakże) ale uzbierało mi się też niemało wierszy - najchętniej właśnie fantastykę i wiersze chciałbym tu przeglądać.

Zapraszam tu :
viewforum.php?f=86
i z ciekawością popatrzę na Twoje propozycję.
Życzę miłej zabawy :)

Nie jestem w wieku, w którym nieświadomie popełnia się głupstwa.W moim wieku głupstwa popełnia się planowo i z dziką przyjemnością.

Brniesz w mgłę, a pod stopami bagno, uważaj - R.Pawlak 28.02.2018

Awatar użytkownika
noetting
Debiutant
Debiutant
Kontaktowanie:

Niespodzianka

Postautor: noetting » pn 10 cze 2019, 11:56

Witam serdecznie, rozgość się :D

Obrazek

http://zalecka-wojtaszek.pl

Pisanie to czary, woda życia, jak każdy akt twórczy. Woda nic nie kosztuje. Pijcie zatem. Pijcie i nasyćcie pragnienie. - S. King

Awatar użytkownika
Navajero
Pisarz
Pisarz

Niespodzianka

Postautor: Navajero » pn 10 cze 2019, 15:11

echO pisze:Source of the post Nie będę wam ściemniał, że zarejestrowałem się celem wyłonienia spośród forumowiczek swej przyszłej ślubnej

No i po co tak brutalnie? Dziewczyny będą zawiedzione :P Witaj :)

Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
echO
Pisarz domowy

Niespodzianka

Postautor: echO » pn 10 cze 2019, 20:39

Dziękuję solennie za tak miłe przyjęcie.
Przy okazji: czy ktoś coś poleca? Nie znalazłem wątku pt. polecane teksty.

Awatar użytkownika
Thana
Weryfikator
Weryfikator

Niespodzianka

Postautor: Thana » pn 10 cze 2019, 20:55

Cześć.
Jest cały dział Wyróżnionych: viewforum.php?f=115
Porozglądaj się tam.

Oczywiście nieunikniona metafora, węgorz lub gwiazda, oczywiście czepianie się obrazu, oczywiście fikcja ergo spokój bibliotek i foteli; cóż chcesz, inaczej nie można zostać maharadżą Dżajpur, ławicą węgorzy, człowiekiem wznoszącym twarz ku przepastnej rudowłosej nocy.
Julio Cortázar: Proza z obserwatorium

Ryju malowany spróbuj nazwać nienazwane - Lech Janerka

Wróć do „Tu się przedstawiamy ...”