Obrazek
    :arrow: Zasady konkursu 18+

• duży słoik miodu porzeczkowego do wygrania!
  • na opowiadania z wątkiem erotycznym czekamy do 22 sierpnia

Pytania do Tadeusza Michrowskiego (TadkaM)

Tu możesz zadać pytanie autorom udzielającym się na Weryfikatorium.

Moderatorzy: Weryfikator, Poetyfikator, Moderator, Zaufani przyjaciele

Awatar użytkownika
TadekM
Pisarz
Pisarz
OSTRZEŻENIA: 0

Postautor: TadekM » czw 25 cze 2020, 11:22

Ostatni post z poprzedniej strony:

Thana pisze:Source of the post Daj jakieś info, gdzie i kiedy będzie można to przeczytać, dobrze? :)

Jasne!

Sam mam nadzieję, że stanie się to wkrótce i w jakiś fajny sposób :)

Added in 1 hour 6 minutes 14 seconds:
A, a tymczasem moje opowiadanie "Brudnopisy" znajdziecie w aktualnym Czasie Literatury. Tymczasem w kolejnym Newsweek Historia można trafić na mój artykuł o francuskiej jednostce senegalskich tyralierów - ich losach podczas dwóch wojen światowych i tym jak Francja odpłaciła afrykańskim żołnierzom, którzy za nią ginęli.

Added in 57 seconds:
A, a tymczasem moje opowiadanie "Brudnopisy" znajdziecie w aktualnym Czasie Literatury. Tymczasem w kolejnym Newsweek Historia można trafić na mój artykuł o francuskiej jednostce senegalskich tyralierów - ich losach podczas dwóch wojen światowych i tym jak Francja odpłaciła afrykańskim żołnierzom, którzy za nią ginęli.

Awatar użytkownika
Thana
Weryfikator
Weryfikator

Postautor: Thana » sob 27 cze 2020, 16:38

TadekM pisze:Source of the post A, a tymczasem moje opowiadanie "Brudnopisy" znajdziecie w aktualnym Czasie Literatury.

Zakupiłam i przeczytałam. Ładna opowieść. I nie powiem, co myślę, bo wciąż jeszcze myślę. ;)

Oczywiście nieunikniona metafora, węgorz lub gwiazda, oczywiście czepianie się obrazu, oczywiście fikcja ergo spokój bibliotek i foteli; cóż chcesz, inaczej nie można zostać maharadżą Dżajpur, ławicą węgorzy, człowiekiem wznoszącym twarz ku przepastnej rudowłosej nocy.
Julio Cortázar: Proza z obserwatorium

Ryju malowany spróbuj nazwać nienazwane - Lech Janerka

Awatar użytkownika
TadekM
Pisarz
Pisarz

Postautor: TadekM » śr 01 lip 2020, 20:48

Thana pisze:Source of the post
TadekM pisze:Source of the post A, a tymczasem moje opowiadanie "Brudnopisy" znajdziecie w aktualnym Czasie Literatury.

Zakupiłam i przeczytałam. Ładna opowieść. I nie powiem, co myślę, bo wciąż jeszcze myślę. ;)

Daj znać, jak już się namyślisz ;)

Awatar użytkownika
Thana
Weryfikator
Weryfikator

Postautor: Thana » czw 02 lip 2020, 21:32

Dobra, namyśliłam się. :) Bardzo dobrze opisałeś zebrę, ponieważ nie wspomniałeś nic o jej paskach. Jest tam, dzięki temu, że ich nie ma.

Oczywiście nieunikniona metafora, węgorz lub gwiazda, oczywiście czepianie się obrazu, oczywiście fikcja ergo spokój bibliotek i foteli; cóż chcesz, inaczej nie można zostać maharadżą Dżajpur, ławicą węgorzy, człowiekiem wznoszącym twarz ku przepastnej rudowłosej nocy.
Julio Cortázar: Proza z obserwatorium

Ryju malowany spróbuj nazwać nienazwane - Lech Janerka

Wróć do „Strefa Pisarzy”